Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Alexandrinum

Krubki-Górki 13a, 05-326 Krubki-Górki
http://www.palac-alexandrinum.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marzena Mazurkiewicz Sales & Marketing Manager 48 51...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Pałac Alexandrinum
 • https://www.youtube.com/channel/UC1cuD66MZZhe892Psrzau5g

Nowe pokoje i sale konferencyjne w pałacu pod Warszawą

Data aktualności: 30-03-2018

 • Nowe pokoje i sale konferencyjne w pałacu pod Warszawą - Pałac Alexandrinum

  Pierwszy etap rozbudowy czterogwiazdkowego Pałacu Alexandrinum ukończony. Dziś oficjalnie otwarto pierwsze skrzydło nowej części hotelowej  – Rezydencji, w której znajdują się 2 sale konferencyjno-bankietowe oraz 18 dwuosobowych pokoi. Większa z sal, położona na parterze budynku, ma powierzchnię 270 mkw. oraz wyjście na taras. Pomieści 200 osób w ustawieniu teatralnym. Druga z sal, usytuowana na piętrze, o powierzchni 220 mkw., sprawdzi się podczas konferencji na 150 uczestników w tym samym układzie.

   

   

  Obie sale konferencyjne dzięki dużym oknom są dobrze doświetlone, organizatorzy szkoleń mogą też korzystać z profesjonalnego wyposażenia audio-wizualnego. Wnętrza oddanych do użytku pokoi harmonizuje z eleganckim designem Pałacu. 

   

   

   

   

  To nie koniec inwestycji. W połowie 2019 roku planowane jest oddanie do użytku pozostałych dwóch skrzydeł budynku. Łącznie Pałac Alexandrinum będzie oferował 104 dwuosobowe pokoje.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: