Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac i Folwark Łochów

Marii Konopnickiej 1 i 10, 07-130 Łochów
www.palaclochow.pl
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Pałac i Folwark Łochów

Nowe sale konferencyjne w podwarszawskim kompleksie

Data aktualności: 28-09-2017

  • Nowe sale konferencyjne w podwarszawskim kompleksie - Pałac i Folwark Łochów

    Odbudowany i odrestaurowany w 2008 r. Pałac Łochów we wrześniu br. powiększył swoją ofertę o nowe budynki tworzące FolwarkFolwark - obiekt odpowiadający standardowi czterech gwiazdek. Tym samym do 11 sal konferencyjnych działających już w zabytkowej części kompleksu dołączyło 7 nowoczesnych przestrzeni na warsztaty i konferencje w Folwarku. Pozwala to na zorganizowanie spotkania na 800 osób w układzie kinowym lub 500 podczas bankietu stojącego. Do dyspozycji gości oddane jest także Foyer o powierzchni 259 mkw.

     

     

    Folwark Łochów to także 149 dodatkowych pokoi, które wraz z zapleczem hotelowym Pałacu daje możliwość zakwaterowania 612 uczestników konferencji. Goście Pałacu i Folwarku Łochów mogą skorzystać ze strefy Spa & Wellness, krytego basenu, sali sportowej i kręgielni. Oferta gastronomiczna poszerzyła się o Restaurację Paśnik z tarasem widokowym.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne