Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac na Wodzie

Staniszów 23, 58-500 Jelenia Góra
www.palacnawodzie.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Pałac na Wodzie

Trwa rozbudowa hotelu konferencyjnego Pałac na Wodzie w Karkonoszach

Data aktualności: 18-06-2015

 • Trwa rozbudowa hotelu konferencyjnego Pałac na Wodzie w Karkonoszach - Pałac na Wodzie

  W nadchodzącym roku, Pałac na Wodzie zlokalizowany w Staniszowie – zaledwie 5 km od Jeleniej Góry – udostępni dla gości aż 123 nowe pokoje, kompleks basenów termalnych oraz nowe gabinety spa. Obecnie miejsce to oprócz pokoi i apartamentów oferuje dwie sale konferencyjne.


  Pałac na Wodzie to budynek zabytkowy. Powstał w 1786 roku, a dzisiejszy kształt zyskał w 1830 roku, a latach 90., kiedy trafił w posiadanie rodziny Tadajewskich, odzyskał dawny blask. Dziś jest to hotel z szeroką ofertą spa & wellness, salami restauracyjnymi oraz zapleczem konferencyjnym. Do zabytkowego budynku została dobudowana oranżeria z widokiem na duży park z dwoma naturalnymi stawami. W parku znajdują się również zabudowania folwarczne oraz piękna, kaskadowa fontanna.


  Konferencje w górach


  Obecnie Pałac na Wodzie oferuje 7 pokoi hotelowych oraz 46 apartamentów. Zaplecze konferencyjne hotelu to dwie sale. Pierwsza mierzy 90 mkw. i w ustawieniu teatralnym pomieści 80 osób, druga zaś mierzy 75 mkw. i w tym samym ustawieniu pomieści 65 osób. Co więcej, w hotelu znajdują się również sale restauracyjne oraz strefę spa, na którą składa się 16 gabinetów zabiegowych.


  W przyszłości Pałac na Wodzie ma być obiektem o pięciogwiazdkowym standardzie. W 2016 roku hotel zaoferuje łącznie 130 pokoi oraz znacząco rozbudowane spa, które powiększy się o kolejne gabinety zabiegowe – łącznie będzie ich 40 – oraz o kompleks basenów zewnętrznych ogrzewanych wodą termalną, a także basen wewnętrzny, strefę saun i jacuzzi.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: