Ostatnie letnie miesiące dla pięciogwiazdkowego Pałacu Sulisław oznaczały zakończenie działań, które miały na celu podwyższenie komfortu gości i rozbudowę oferty rekreacyjnej. W sierpniu do użytku oddany został driving range, dzięki któremu goście Pałacu będą mieli okazję rozpocząć naukę oraz kontynuować treningi gry w golfa. We wrześniu otwarta została profesjonalna hala sportowa, w pełni przystosowana do rozgrywania sportów zespołowych.

Najnowsza inwestycja w Pałacu Sulisław wzbogaciła ofertę skierowaną do grup zorganizowanych, które wybrały ten opolski kompleks na miejsce firmowej integracji lub szkoleń połączonych z zajęciami typu team building. Zabytkowy budynek z 1910 r. został wyremontowany i przystosowany do nowej funkcji. Poza nowoczesną halą sportową o wymiarach 42 m x 18 m w obiekcie znajduje się również siłownia o powierzchni 126 mkw., wraz z szatniami i pełnym węzłem sanitarnym. Hala wyłożona została certyfikowaną, podwójnie legarowaną deską sportową i wyposażona w profesjonalny sprzęt sportowy, m.in.: bramki, kosze, zestaw do siatkówki oraz tablicę wyników. Wszystko po to, aby mecze koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, tenisa ziemnego czy futsalu mogły być rozgrywane na najwyższym poziomie, zarówno przez zawodowców, jak i amatorów.

Tym samym Pałac Sulisław poza zapleczem biznesowym obejmującym 10 sal konferencyjnych na wydarzenia dla nawet 480 uczestników organizatorom spotkań proponuje także integracje sportowe, które opierają się na pracy zespołowej lub zawodach, umożliwiających wyłonienie lidera.