Czterogwiazdkowy Pałac Żelechów od lat z powodzeniem przyciąga organizatorów spotkań. Potencjał miejsca o niebanalnej architekturze i z nowoczesnymi rozwiązaniami jest tu w pełni wykorzystywany, a oferta poszerzana o dodatkowe usługi i przestrzenie. Z myślą o komforcie i potrzebach gości biznesowych oraz grup zorganizowanych w styczniu br. zakończono dużą inwestycję, w efekcie której w Pałacu Żelechów będzie można zrealizować konferencje dla nawet 800 osób!

Na takie otwarcie warto było poczekać. Po miesiącach przygotowań w Pałacu Żelechów udostępniono nową część, która powiększyła i tak bogatą ofertę biznesową mazowieckiego hotelu. 1600 mkw. powierzchni eventowej z nowymi salami konferencyjnymi, luksusowymi pokojami oraz dodatkowymi atrakcjami czeka na gości Twojego wydarzenia!

Stylowe sale konferencyjne pod Warszawą

Oddalony o około godzinę jazdy od stolicy Pałac Żelechów jest miejscem, które wiecznie zabieganym mieszkańcom większych miast pozwoli się wyciszyć i skupić na meritum. Malowniczy 8-hektarowy park, którym otulony jest hotel, zachęci do odbywania spacerów przed i po spotkaniach zawodowych, a profesjonalne wyposażenie sal oraz opieka oddelegowanego pracownika zapewnią niczym niezakłócony przebieg szkoleń.

Pałac Żelechów sale konferencyjne

Jeśli poszukujecie nowego, niebanalnego miejsca na konferencje na Mazowszu, Pałac Żelechów będzie doskonałym wyborem. Szczególnie teraz, gdy do działających dotychczas 4 sal konferencyjnych dołączyło 15 kolejnych, dostosowanych zarówno do kameralnych spotkań dla 20 osób, jak i dużych imprez firmowych dla nawet 800 gości.

Pałac Żelechów sale konferencyjne

Meeting plannerzy w Pałacu Żelechów wybierać mogą między salami o powierzchni od 24 mkw. do 134 mkw., które dzięki systemowi ścian mobilnych można łączyć i konfigurować zgodnie z potrzebami wydarzenia, uzyskując nawet 1000 mkw. na eventy. W Pałacu zorganizujecie nie tylko kongres dla 400 osób, uroczystą kolację dla 500 gości czy szkolenia dla 800 uczestników, ale również koncert, galę czy pokaz mody. Wewnętrzna przestrzeń wystawiennicza pozostawia możliwość wprowadzenia samochodu lub motocyklu, a ofertę uzupełnia znajdująca się w podziemiach klimatyczna sala bankietowa o powierzchni 290 mkw.

Pałac Żelechów sale konferencyjne

Stylowe sale konferencyjne wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt multimedialny, a okna większości z nich wychodzą na piękny pałacowy park.

Atrakcyjnie wypełniony czas po konferencji - wypoczynek w Pałacu Żelechów

W wyniku rozbudowy Pałacu Żelechów powiększone zostało także zaplecze hotelowe. W nowej części obiektu znalazły się 44 komfortowe pokoje Business - każdy o niepowtarzalnym klimacie i wystroju, który przypadnie do gustu gościom spotkania. Łącznie hotel udostępnia około 250 miejsc noclegowych.

Pałac Żelechów sale konferencyjne

Smakosze bez trudu znajdą coś dla siebie w menu dwóch restauracji hotelu, w tym nowo otwartej Restauracji Business. Warto również dodać, że w lochach Pałacu Żelechów działa browar, w którym spróbować można piwa warzonego według kilkusetletnich receptur uznanych piwowarów. Jeśli zaś sami chcielibyście wcielić się w rolę Szefów Kuchni - w obiekcie czeka profesjonalnie wyposażone studio do organizacji warsztatów kulinarnych.

Pałac Żelechów sale konferencyjne

W ramach integracji swoich współpracowników zaprosić można do otwartej w styczniu strefy rozrywki z kręglami, dyskoteką i barem, a zwolennikom aktywnych form spędzania czasu polecić część Aqua z basenami: zewnętrznym i wewnętrznymi oraz strefą relaksu. Pałac Żelechów swoim gościom udostępnia także 16 gabinetów zabiegowych oraz strefę termalną z łaźnią i saunami. A jeśli nie macie pomysłu na wzbogacenie programu spotkania o dodatkowe formy rozrywki - zapytajcie na miejscu. Personel Pałacu chętnie przedstawi bogatą ofertę atrakcji, w tym artystycznych.