Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Hotel Diament Zabrze

3go Maja 122a, 41-800 Zabrze
http://www.hotelediament.pl/pl/park-hotel-diament-zabrze.html

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Partyka Specjalista ds. Marketingu 032 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Park Hotel Diament Zabrze

Nowa restauracja i sala konferencyjno-bankietowa w hotelu na Śląsku

Data aktualności: 13-02-2013

 • Nowa restauracja i sala konferencyjno-bankietowa w hotelu na Śląsku - Park Hotel Diament Zabrze

  14 lutego 2013 r. w trzygwiazdkowym obiekcie przy ulicy Cisowej działalność rozpocznie restauracja Atmosfera - nowe miejsce na organizację spotkań biznesowych i przyjęć okolicznościowych. Tymczasem już wkrótce hotel zyska nową salę bankietowo-konferencyjną, mogącą pomieścić do 300 uczestników spotkań.

   

   

   

   

   


  Wystrój sali głównej Restauracji Atmosfera nawiązuje do stylistyki japońskiej - znalazły się w niej charakterystyczne ścianki shoji i bambusy. Jednak tym, co wyróżnia lokal, są dwa stoły teppanyaki – specjalne płyty grillowe do efektownego przyrządzania potraw na oczach gości. – Stoły teppanyaki to nowość w okolicy, która z pewnością urozmaici kolacje z przyjaciółmi, spotkania biznesowe czy imprezy okolicznościowe, takie jak wesela i bankiety – podkreśla Tomasz Ostoia, manager restauracji. - Oczywiście nie ograniczamy się tylko do kuchni japońskiej czy chińskiej, chcemy, by serwowane przez nas potrawy wpisywały się w ideę kuchni świata. Ponadto zależy nam na tym, by Atmosfera stała się miejscem ciekawych wydarzeń, takich jak np. imprezy dedykowane paniom, z których pierwsza już w Dzień Kobiet – dodaje.

  Otwarcie restauracji to część nowej inwestycji spółki Hotele Diament, w ramach której powstaje największy w okolicy kompleks hotelowo-restauracyjny. Koncepcja spółki zakłada rozbudowę istniejącego Hotelu Diament Zabrze o nowy obiekt czterogwiazdkowy, wraz z powierzchnią konferencyjną, dyskoteką oraz restauracjami. W pierwszym kwartale 2013 r. do użytku zostanie otwarta sala bankietowa mogąca pomieścić do 300 osób, połączona z obszernym, letnim tarasem. Sala przeznaczona będzie na organizację imprez okolicznościowych, koncertów i konferencji. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na przełom 2013 i 2014 roku.

  Obecnie trzygwiazdkowy Hotel Diament Zabrze do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów i spotkań rekrutacyjnych proponuje kameralną, klimatyzowaną salę konferencyjną mogącą pomieścić do 30 osób. W przypadku organizacji dużych konferencji istnieje możliwość wynajęcia klimatyzowanej sali restauracyjnej mogącej pomieścić nawet 150 osób. Do dyspozycji użytkowników pozostaje również "Przytulny Kącik" - kameralną sala z dostępem do światła dziennego. Wszystkie znajdujące się w hotelu sale konferencyjne posiadają bezpłatny dostęp do internetu i są wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Obsługa obiektu proponuje kompleksową obsługę techniczną i gastronomiczną (przerwy kawowe, lunche) oraz organizację imprez towarzyszących. Na zaplecze noclegowe hotelu skłąda się 38 pokoi dla gości. Obiekt posiada strzeżony parking.

  źródło: Hotel Diament Zabrze