Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda

Spokojna 1, 08-470 Wilga
www.laswoda.pl

Skontaktuj się z obiektem

Klaudia Babiej Specjalista ds. sprzedaży 723 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda

Las Woda pod Warszawą zaoferuje 8 nowych sal konferencyjnych

Data aktualności: 24-07-2015

 • Las Woda pod Warszawą zaoferuje 8 nowych sal konferencyjnych - Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda

  W Parku Rekreacyjno-Biznesowym Las Woda pod Warszawą powstaje centrum konferencyjne. Obecnie obiekt dysponuje trzema salami na konferencje i eventy, a po oddaniu nowych sal, łącznie będzie ich 11.


  Za miastem, wśród zieleni, przy trasie do Warszawy, znajduje się Las Woda - Park Rekreacyjno-Biznesowy, który oferuje miejsce na profesjonalną konferencję oraz udany wypoczynek. Obecnie trwa rozbudowa zaplecza eventowego tego obiektu. Do użytku zostanie oddanych 8 nowych, kompletnie wyposażonych w sprzęt audiowizualny, sal konferencyjnych.

  Sale będą nosiły nazwy, które miłośnicy tego miejsca zgłaszali w konkursie na najlepsze nazwy, a będą to: Bocian, Sójka, Drozd, Wróbelek, Kos, Perkoz, Derkacz, Kawka. O terminie oddania do użytku nowego centrum konferencyjnego w Las Woda będziemy informować na bieżąco.


  Do tej pory Las Woda oferował trzy sale, które razem stanowiły miejsce na eventy dla 200 osób oraz pokój VIP. Największa z sal – Orzeł – pomieści 100 osób na 90 mkw., pozostałe – Czapla i Żuraw – po 40 osób. Zaplecze noclegowe obiektu to 70 miejsc w 34 pokojach. Na terenie parku Las Woda znajdują się również kawiarnia Cafe Gwarek oraz Grill Bar. W hotelowej części można skorzystać z strefy spa z basenami, saunami i jacuzzi. Przy obiekcie znajduje się parking dla 100 aut oraz 17 ha terenu zielonego.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Letnia oferta konferencyjna

  Serdecznie zapraszamy do zorganizowania szkolenia w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda**** Tylko w lipcu i sierpniu: - sala konferencyjna za pół ceny, - 30% rabatu na nocleg ze śniadaniem, - 10% rabatu na gastronomię (bez przerw kawowych), - pokój dla trenera/ organizatora GRATIS, - zajęcia...
 • Zimowa promocja w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda