Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju

Aleja im. Leona Nowotarskiego 9, 33-380 Krynica-Zdrój
http://pijalniaglowna.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju

Byliśmy, widzieliśmy: Konferencje i eventy w małopolskim uzdrowisku - Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju

Data aktualności: 29-09-2015

 • Byliśmy, widzieliśmy: Konferencje i eventy w małopolskim uzdrowisku - Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju - Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju

  Krynica-Zdrój słynie nie tylko ze swoich uzdrowiskowych walorów. Jest to również bardzo popularna destynacja konferencyjna. Od niedawna konferencje i eventy w niebanalnej oprawie można tam zorganizować w odnowionej Pijalni Głównej. Dziś w naszym cyklu "Byliśmy, widzieliśmy" przedstawiamy to zabytkowe, ale jednocześnie nowoczesne miejsce.


   

  Lokalizacja:
  W sercu małopolskiego uzdrowiska

   

  Pijalnia Główna mieści się w centrum Krynicy-Zdroju – małopolskiego kurortu, przy Bulwarach Dietla – Krynickim deptaku.
  Od stacji PKP dzieli obiekt kilometr. Z krakowskiego lotniska można tu dojechać w ciągu 2 godzin.

   

   

  Wygląd:
  Modernistycznie, po renowacji


  Modernistyczny budynek projektu Stanisława Spyta i Zbigniewa Mikołajewskiego, oddany do użytku w 1971 r. Niedawno odnowiony. Wygląda świeżo i nowocześnie. We wnętrzach nadal znajduje się pijalnia wód mineralnych, z których słynie miasto. Zachowano kamienne posadzki i bary, wnętrza wypełniają bujne rośliny. Powstała nowa sala konferencyjna, nowa kawiarnia i lady recepcyjne. Pijalnia zyskała też nowoczesne barierki i schody.

   

   

  Sale konferencyjne:
  Ogromna przestrzeń i duży potencjał eventowy


  Część konferencyjna mieści się w budynku, na podwyższeniu. Przestrzeń tę można oddzielić od reszty ściankami przesuwnymi albo – bez ścianek – cała może posłużyć do organizacji konferencji.
  Całe wnętrze (nie tylko część konferencyjna) wyposażono w nowoczesny sprzęt audiowizualny – światło, dźwięk i multimedia. Dzięki czemu przy wynajmie tego miejsca na konferencję, event czy bankiet nie potrzeba zamawiać już dodatkowego sprzętu.
  Cała powierzchnia pomieści do 1100 osób w ustawieniu teatralnym i 800 osób na bankiecie zasiadanym.
  Jeśli chodzi o wynajem – zarówno wydzielonej sali, jak i całego obiektu, to zajmuje się tym firma eventowa z Krakowa, która oprócz wynajmu oferuje również organizację całego spotkania.

   

  Pokoje:

   

  Obiekt nie oferuje noclegów. Wokół znajdują się jednak liczne hotele, ośrodki i pensjonaty.

   


  Restauracje i bary:
  Catering na każdą okazję


  Bar-kawiarnia wewnątrz obiektu ale również mobilny bar eventowy, który można ustawiać w dowolnej konfiguracji dopasowując do potrzeb klienta. Na potrzeby eventów w Pijalni organizowane są posiłki w formie cateringu.

   

   


  Atrakcje i usługi:


  Brak

   


  Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

   

  Korzystne położenie w centrum ważnego kurortu i miasta konferencyjnego – Krynicy-Zdroju. Ciekawa architektura i klimat. Duża pojemność na konferencję i bankiet oraz bogate wyposażenie obiektu w wysokiej klasy sprzęt audio-wideo. Elastyczne podejście do klienta.

   

  Opinia serwisu konferencje.pl:


  Dzięki odnowionej Pijalni Głównej Małopolska zyskała oryginalny obiekt do organizacji dużych konferencji i eventów. W połączeniu z bogatą bazą noclegowo-hotelową w Krynicy-Zdroju i okolicznych miejscowościach, organizatorzy spotkań mają do dyspozycji ciekawe miejsce do organizacji dużych konferencji, eventów i bankietów. Nowy koncept obiektu to otwarcie na klienta komercyjnego, dzięki czemu nie ma żadnych przeszkód w zakresie wynajmu.