Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Plaza Boutique Hotel

ul. Legionów Piłsudskiego 17, 30-509 Kraków
https://plazahotelkrakow.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Plaza Boutique Hotel

Czterogwiazdkowy Plaza Boutique Hotel przyjął pierwszych gości

Data aktualności: 01-10-2018

  • Czterogwiazdkowy Plaza Boutique Hotel przyjął pierwszych gości - Plaza Boutique Hotel

    Sieć Laris, posiadająca hotele w Polsce i Czechach, wzbogaciła swoje portfolio o kolejny, dziewiąty już obiekt. Otwarty we wrześniu br. w Krakowie czterogwiazdkowy Plaza Boutique Hotel znajduje się w zabytkowej, czterokondygnacyjnej kamienicy z końca XIX stulecia. Usytuowany w spokojnej części miasta obiekt mieści 32 pokoje i 2 położone na najwyższym piętrze apartamenty, których wyróżnikiem są duże, półkoliste okna. Komfortowe, urządzone w stonowanych barwach z wykorzystaniem naturalnych materiałów, pokoje wyposażono w telewizory LCD, klimatyzację, miejsce do pracy, minibar oraz sejf.

         Hotelowa sala konferencyjna pomieści 40 osób w ustawieniu teatralnym. Organizatorzy mogą skorzystać z ekranu z projektorem, systemu nagłośnieniowego oraz bezprzewodowego dostępu do Internetu. O sprawną obsługę gastronomiczną wydarzeń dba hotelowa restauracja Trattoria Venezia, serwująca specjały kuchni włoskiej. Goście mogą także zrelaksować się w mieszczącym się w podziemnej części budynku hotelowym barze. Na osoby preferujące aktywne formy spędzania wolnego czasu czeka strefa fitness z suchą sauną oraz salą do ćwiczeń.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: