Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pół na Pół

Fort Mokotów, Racławicka 99, 02-634 Warszawa
http://www.polnapol.com.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Pół na Pół

Od października konferencje w warszawskim Forcie Mokotów

Data aktualności: 24-10-2016

 • Od października konferencje w warszawskim Forcie Mokotów - Pół na Pół

  Nowe miejsce na konferencyjnej mapie stołecznego Mokotowa. Swoje podwoje otworzyło studio eventowe w zrewitalizowanym carskim forcie przy ulicy Racławickiej 99. W odnowionych wnętrzach zabytkowego kompleksu znalazła się przestrzeń na organizację spotkań, prezentacji czy szkoleń.

   

   

  W Warszawie powiększa się liczba miejsc, które zarówno klienci korporacyjni, jak i indywidualni mogą wybrać do zorganizowania konferencji w postindustrialnych lub historycznych klimatach. Wszyscy, którzy podczas pracy i obrad nie chcieliby rezygnować z obcowania z duchem miejsca czy czasu, mogą teraz szukać przestrzeni eventowej w Forcie Mokotów. 19 października działalność rozpoczął tam nowy obiekt konferencyjny – studio Pół na Pół.

   

   

  Wnętrza XIX-wiecznej carskiej prochowni posłużyły jako baza do stworzenia nowoczesnego studia eventowego. Obiekt składa się z 2 identycznych sal konferencyjnych (o powierzchni 74,2 mkw. każda), w których można pomieścić po 90 osób w układzie teatralnym, oraz zaplecza sanitarnego i cateringowego. Sale wyposażone są w projektory multimedialne z ekranami, systemy nagłośnienia z mikrofonami, komputery oraz dostęp do szerokopasmowego Internetu. Studio zapewnia gościom wsparcie dedykowanego asystenta oraz pomoc w organizacji cateringu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: