Nowe miejsce na konferencyjnej mapie stołecznego Mokotowa. Swoje podwoje otworzyło studio eventowe w zrewitalizowanym carskim forcie przy ulicy Racławickiej 99. W odnowionych wnętrzach zabytkowego kompleksu znalazła się przestrzeń na organizację spotkań, prezentacji czy szkoleń.

W Warszawie powiększa się liczba miejsc, które zarówno klienci korporacyjni, jak i indywidualni mogą wybrać do zorganizowania konferencji w postindustrialnych lub historycznych klimatach. Wszyscy, którzy podczas pracy i obrad nie chcieliby rezygnować z obcowania z duchem miejsca czy czasu, mogą teraz szukać przestrzeni eventowej w Forcie Mokotów. 19 października działalność rozpoczął tam nowy obiekt konferencyjny – studio Pół na Pół.

Wnętrza XIX-wiecznej carskiej prochowni posłużyły jako baza do stworzenia nowoczesnego studia eventowego. Obiekt składa się z 2 identycznych sal konferencyjnych (o powierzchni 74,2 mkw. każda), w których można pomieścić po 90 osób w układzie teatralnym, oraz zaplecza sanitarnego i cateringowego. Sale wyposażone są w projektory multimedialne z ekranami, systemy nagłośnienia z mikrofonami, komputery oraz dostęp do szerokopasmowego Internetu. Studio zapewnia gościom wsparcie dedykowanego asystenta oraz pomoc w organizacji cateringu.