Przestrzeń eventowo-konferencyjna Pół na Pół działa na warszawskim rynku spotkań już od 2016 roku. Przez ten czas dała się poznać jako obiekt, w którym organizatorzy bez trudu stworzą wyjątkową atmosferę i oprawę dla swojego eventu. Właściciele stworzyli miejsce, które z pewnością zostanie zapamiętane przez uczestników konferencji i szkoleń, i w którym wykorzystać można dodatkowo lokalizację wśród zieleni. Na spotkania integracyjne, launche produktu, bankiety i sesje fotograficzne - Pół na Pół.

Położenie: Przestrzeń eventowa w zabytkowym forcie, blisko centrum Warszawy

Do Fortu Mokotów, w którym znajduje się studio Pół na Pół, dojedziemy ulicą Racławicką. Choć jest to jedna z głównych warszawskich arterii, po wjeździe na teren fortu pożegnamy zgiełk dużego miasta. Zabytkowe budynki rozlokowane na 4 hektarach zajmują obecnie studia fotograficzne, restauracje czy pracownie projektowe. Wszystkie otoczone są drzewami i zielonym wałem, zapewniającym kameralność i spokój. Pół na Pół usytuowany jest w budynku D.

Pół na Pół Warszawa sale konferencyjne

Do dyspozycji gości Fortu oddany jest strzeżony parking na około 100 miejsc. W ciągu pierwszych 90 minut, po godz. 18:00 oraz w weekendy - za parkowanie nie jest naliczana opłata. 5 minut spacerem zajmie nam dotarcie do przystanków autobusowych i tramwajowych. Z Pół na Pół zarówno do centrum miasta, jak i na lotnisko im. Chopina, dojedziemy w ciągu kwadransa.

Wygląd: Wiele możliwości aranżacji

Pół na Pół jest jednym z tych obiektów, w których nie narzuca się od progu określonych scenariuszy i nie ogranicza wizji event plannera. Przestrzeń, którą w przeszłości zajmowała prochownia XIX-wiecznego fortu, została gruntownie odnowiona i przystosowana do organizacji imprez okolicznościowych oraz konferencji. Od frontu budynku wydzielono miejsce na stoliki i ławki, można tu również powitać gości wydarzenia. Wnętrza obiektu są minimalistyczne, z dominującą bielą. Industrialnego klimatu dodaje fabryczne oświetlenie.

Pół na Pół Warszawa sale konferencyjne

Przez wysokie okna studia można po schodkach wyjść na tył budynku, gdzie znajduje się taras, prowadzący na znajdującą się wyżej łąkę.

Sale konferencyjne: Loftowe wnętrza na konferencje i plener na integrację

Studio Pół na Pół składa się z dwóch bliźniaczych sal o powierzchni 80 mkw. każda i wysokości ścian do 4,5 m w najwyższym miejscu. Każda z przestrzeni pomieści po 90 osób w ustawieniu teatralnym lub 150 gości bankietu stojącego.

Pół na Pół Warszawa sale konferencyjne

Przez duże drzwi wejściowe można wnieść sprzęt o większych gabarytach oraz elementy scenografii. Sale są klimatyzowane, wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny: ekrany, rzutniki, nagłośnienie, flipcharty. Obiekt oferuje dostęp do szybkiego Internetu.

Pół na Pół Warszawa sale konferencyjne

Sale połączone są dwoma przejściami, dlatego chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem jest przygotowanie w jednej z nich warsztatów, w drugiej zaś zaaranżowanie strefy networkingowej lub gastronomicznej.

Pół na Pół Warszawa sale konferencyjne

Ze studiem Pół na Pół bezpośrednio sąsiaduje Jedna Trzecia - kolejna przestrzeń szkoleniowa, należąca do tych samych właścicieli. Można do niej przejść drzwiami z jednej z sal lub dostać się od frontu budynku niezależnym wejściem. Jedna Trzecia (80 mkw.) sprawdzi się podczas warsztatów dla maksymalnie 20 osób, a imprez integracyjnych - dla 40 uczestników.

Pół na Pół Warszawa sale konferencyjne

Podobnie jak Pół na Pół, Jedna Trzecia ma własny węzeł sanitarny i wyjście na taras za budynkiem.
W obu studiach na łącznie 300 mkw. zrealizujemy event na nawet 200 osób.

Szkolenia, uroczyste przyjęcie, impreza taneczna, wernisaż, tematyczny event czy minikoncert - dostępna przestrzeń nie ogranicza wyobraźni organizatorów. 

Pół na Pół Warszawa sale konferencyjne

Gdy aura na to pozwala, warto pomyśleć o przygotowaniu warsztatów lub spotkania integracyjnego na tarasie lub na łące o powierzchni 130 mkw., do której dostaniemy się z Pół na Pół po schodkach. Możemy tu zorganizować grill, firmowy piknik, zajęcia typu team building bądź rozstawić namiot bankietowy dla 80 gości.

Pół na Pół Warszawa sale konferencyjne

Nad przebiegiem eventu czuwać będzie doświadczony zespół, który szybko odpowie na każde pytanie, zainspiruje i pomoże w realizacji najbardziej nietypowych projektów. Na co dzień z obiektem współpracują sprawdzone agencje oraz usługodawcy, którzy - na życzenie - zadbają o dodatkowe oświetlenie, scenografię, obsługę foto/video i oprawę artystyczną wydarzenia.

Pół na Pół Warszawa sale konferencyjne

Restauracje:

W Pół na Pół znajduje się w pełni wyposażone zaplecze cateringowe o powierzchni 30 mkw. Organizatorzy spotkań mogą na miejscu zamówić obsługę gastronomiczną przygotowywanego wydarzenia (obiekt współpracuje z renomowanymi stołecznymi restauracjami) lub skorzystać z własnego cateringu.


Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

Pół na Pół jest minimalistycznym miejscem z dużym potencjałem. Organizatorzy spotkań chwalą go za niezwykłą atmosferę i elastyczne podejście zespołu w stosunku do oczekiwań klientów. Ukryty wśród zieleni fort zapewnia spokój i kameralność organizowanym w nim wydarzeniom, a usytuowanie na Mokotowie ułatwia sprawne dotarcie na miejsce gościom z różnych dzielnic miasta. Interesująca propozycja na konferencje, śniadania prasowe i firmowe imprezy integracyjne.

Opinia platformy Konferencje.pl:

145 - tyle wydarzeń zorganizowano w ubiegłym roku w przestrzeniach Pół na Pół. Wynik nie zaskakuje - stoi za nim atrakcyjna oferta, klimatyczne i bardzo fotogeniczne wnętrze oraz możliwość zaadaptowania otoczenia na potrzeby eventu.