Hotel Primavera Conference Spa oferuje warunki na udany pobyt o każdej porze roku, także zimą. Bez względu na to czy szukacie miejsca na elegancką konferencję, czy na rodzinny weekend.

Hotel Primavera może pochwalić się naprawdę dobrą lokalizacją – 100 m od morza i jedynie 45 km od Trójmiasta i Helu. Ponieważ dysponuje on nie tylko profesjonalnym zapleczem konferencyjnym i komfortowymi pokojami, lecz także restauracją hotelową, parkiem wodnym i bogatą ofertą spa, jest miejscem sprawdzającym się na organizację konferencji o każdej porze roku. Nawet zimą. A może… tym bardziej zimą. Dlaczego?

Sale konferencyjne nad morzem  Konferencje nad morzem  Sale konferencyjne pomorze Primavera Jastrzębia Góra

Konferencje nad morzem zimą się opłacą

Przy wyborze hotelu Primavera na event tej zimy można wybierać spośród dwóch pakietów. Pierwszy kosztuje 299 zł i dotyczy organizacji grup min. 20-osobowych. W tej cenie mamy w pełni wyposażoną salę konferencyjną, dwa noclegi w pokoju dwuosobowym, dwa śniadania, obiad, kolację, ognisko z pieczonymi kiełbaskami i grzanym winem, przerwę kawową oraz nieograniczony dostęp do aquaparku. Co więcej, można zorganizować imprezę taneczną z DJ-em, skorzystać z gry integracyjnej w plenerze z animatorami lub zabrać swoich gości na kulig lub przejażdżkę wozami drabiniastymi. A w ramach podziękowania za wybór właśnie hotelu Primavera, organizatorowi eventu należy się bezpłatny masaż. Jeśli grupa liczy ponad 50 osób do pakietu hotel dorzuca wieczorną imprezę, zabiegi spa dla całej grupy oraz możliwość zamiany jednego z pokoi na większy. Z kolei jeśli grupa przekroczy 80 osób dodatkowo organizator otrzyma weekendowy voucher do Primavera dla dwóch osób. Pakiet poszerzony o zabiegi spa kosztuje 384 zł.

Profesjonalne konferencje i zabawa w parku wodnym w jednym miejscu

Wybór w salach jest spory. Obiekt oferuje czterema salami konferencyjnymi. Największa z nich mierzy ok. 450 mkw. i może pomieścić jednocześnie 280 osób w ustawieniu bankietowym. Dysponuje ona osobnym barem, podestem oraz miejscem dla konferansjera lub zespołu. Można na nią wjechać autem. Pozostałe pomieszczenia mierzą od 60 do 250 mkw.

Zaplecze noclegowe hotelu to jedno-, dwu- i trzyosobowe, rozmieszczone w dwóch budynkach hotelu, 203 pokoje i apartamenty. Wspomniany wcześniej park wodny mierzy 1000 mkw. i oferuje trzy baseny, brodzik, 30-metrową zjeżdżalnię, rzekę z przeciwprądem oraz jacuzzi. A strefa spa w hotelu Primavera to różnego rodzaju sauny i 14 gabinetów odnowy biologicznej.