Pod koniec października zakończył się remont Puro Hotel Kraków Stare Miasto. W nowej odsłonie zaprezentowano pokoje, lobby, restaurację oraz salę konferencyjną.

Położony przy krakowskim Starym Mieście hotel przeszedł kapitalny remont, który objął także salę konferencyjną. Odnowiona przestrzeń według aktualnych wytycznych sanitarnych na 39 m kw. pomieści 19 osób w ustawieniu teatralnym, zaś 8 uczestników narady - w układzie klasowym. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Sala konferencyjna w Puro Hotel Kraków Stare Miasto

Po zmianach Puro Hotel Kraków Stare Miasto oferuje dodatkową kategorię pokoi. Goście skorzystać teraz mogą z 5 pokoi Classic Twin Plus oraz 6 pokoi Classic Double Plus, o powierzchni 19 m kw.

Pokój w Puro Hotel Kraków Stare Miasto sale konferencyjne Kraków

Nowe pokoje wyposażone zostały m.in. w łóżka marki Hilding o wymiarach 160 x 200 cm i 90 x 200 cm,  zestawy do parzenia kawy i herbaty, szlafroki, kapcie i głośniki marki Marshall. W hotelu poza nimi i odnowionymi pokojami typu Classic, oferowane są również pokoje Deluxe. Są to całkowicie przeszklone przestrzenie o powierzchni ok. 23 m kw., w których goście znajdą dodatkowo ekspresy kapsułkowe. Osoby poszukujące luksusu mogą także zatrzymać się w apartamentach na najwyższym, 6. piętrze. Składają się one z dwóch pomieszczeń: sypialni oraz salonu.

Lobby w Puro Hotel Kraków Stare Miasto, sale konferencyjne Kraków

W wyremontowanym lobby hotelowym goście zasiądą za nowym barem, gdzie spróbują doskonałych trunków zarówno bezalkoholowych, jak i tych z dodatkiem alkoholu.

Lobby bar w Puro Hotel Kraków Stare Miasto sale konferencyjne Kraków

Hotelowa restauracja poza wystrojem wnętrza zmieniła również nazwę na HINT food & drinks. Będzie tu można skosztować dań kuchni międzynarodowej, wyśmienitych win oraz piw rzemieślniczych. Restauracja hotelowa wraz z salą konferencyjną pomieści ok. 70-80 osób. Będzie ją można wynająć na wyłączność na kameralne eventy.