Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel Wrocław

Purkyniego 10, 50-156 Wrocław
https://www.radissonblu.com/pl/hotel-wroclaw

Skontaktuj się z obiektem

71 37...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Radisson Blu Hotel Wrocław

Hotel Radison Blu z nową strefą wellness

Data aktualności: 14-02-2018

  • Hotel Radison Blu z nową strefą wellness - Radisson Blu Hotel Wrocław

    Dobiegły końca prace remontowe we wrocławskim hotelu Radisson Blu. Położony w centrum stolicy Dolnego Śląska obiekt pochwalić się teraz może nowym SPA. Funkcjonujące dotychczas na terenie hotelu siłownia i sauny przekształcone zostały we wspólną strefę rekreacyjną. Goście skorzystać w niej mogą z sauny suchej i infrared, masaży oraz pokoi relaksu. Za przygotowanie projektu, wybór materiałów i elementów wyposażenia, aż po zakupy i realizację inwestycji, odpowiedzialna była firma Apleona GVA. Prace udało się zrealizować w 2 miesiące.

     

     

    Pięciogwiazdkowy Radisson Blu oferuje przyjezdnym 309 miejsc noclegowych w ponad 160 pokojach i apartamentach. Organizatorzy konferencji i szkoleń skorzystać mogą z 9 sal, które pomieszczą od 12 do 140 osób.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: