Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Restauracja Krasnodwór

Kocjana 70, 01-473 Warszawa
www.krasnodwor.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Restauracja Krasnodwór

Uroczyste bankiety i udane spotkania firmowe w zielonym otoczeniu

Data aktualności: 10-01-2017

 • Uroczyste bankiety i udane spotkania firmowe w zielonym otoczeniu - Restauracja Krasnodwór

  W mieście, a jednak wśród drzew. Zgiełk i pośpiech stolicy skontrastowane z majestatycznym spokojem lasu. Przemierzając spacerem okolicę Restauracji Krasnodwór, można odnieść wrażenie, że jakąś boczną furtką przenieśliśmy się do „innej bajki”, w której czas płynie wolniej, wokół jest prawdziwie malowniczo, a otoczeni jesteśmy ludźmi, dla których ważne jest, by pobyt spełnił wszystkie oczekiwania gości. Bankiety, konferencje czy spotkania firmowe organizowane w tej okolicy na pewno zapiszą się w pamięci uczestników.

   

   

  Okolice ulicy Kocjana, przy której znajduje się Restauracja Krasnodwór, należą do jednych z najbardziej urokliwych zakątków Warszawy. Ta część stolicy jest dobrze skomunikowana – od centrum dzieli ją zaledwie kilkanaście kilometrów, czyli około 15 minut jazdy samochodem. Do dyspozycji gości oddano parking, żadnego problemu nie sprawi organizatorom zapewnienie gościom noclegu w którymś z licznych stołecznych hoteli, od wygodnych obiektów ekonomicznych o dobrym standardzie po ekskluzywne pięciogwiazdkowce.

   

   

   

   

  Z dala od hałasu ulic do stylowego białego budynku wiedzie okolona drzewami droga. Wiosną i latem można na teren zielony wokół dworku wynieść leżaki, a o każdej porze roku odbyć ożywczy i przyjemny spacer. Ucieczka od centrum miasta powinna przypaść do gustu szczególnie tym uczestnikom konferencji lub szkoleń, którym sprzykrzyły się ultranowoczesne, zachowawcze biurowe wnętrza i cieszą się na możliwość połączenia pracy zawodowej z rekreacją w pięknych okolicznościach przyrody. A jest co podziwiać. Łąki i lasy Parku Leśnego Bemowo, bliskość Puszczy Kampinoskiej, to wszystko sprzyja stworzeniu wyjątkowej atmosfery podczas firmowych spotkań.

   


  Konferencje w stylowym klimacie

   

   

  Planując zarówno oficjalne wydarzenia typu konferencje, szkolenia, warsztaty czy sympozja, jak i te, które pełnią funkcję integrującą jak firmowe obiady, jubileusze, wigilie lub bankiety, musimy uwzględnić różne czynniki. Czy otoczenie sprzyja skupieniu na meritum, czy pozostawia możliwość zorganizowania dodatkowych aktywności, uatrakcyjnienia pobytu? Czy dojazd do obiektu nie zniechęci uczestników do udziału w kolejnych imprezach przygotowywanych w przyszłości? Czy sale konferencyjne będą dobrą wizytówką organizatorów, zapewnią wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich zaproszonych, czy zaplecze wyposażone jest w profesjonalny sprzęt? Warto powracać do miejsc, gdzie znamy dobrze zespół pracowników „sprawdzonych w boju”, którzy potrafią sprostać pokładanym w nich oczekiwaniom. Sprawdźmy zatem, jak przedstawiają się wnętrza bemowskiego Krasnodworu. Aranżacja pomieszczeń przedstawia konsekwentnie urzeczywistnioną ideę. Meble i dekoracje nawiązują do dworkowego charakteru obiektu, restauracja nie jest jednak przeładowana ozdobnikami. Przytulności dodają wszechobecne tkaniny, kładziony jest nacisk na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni tak, by przebywającym w niej gościom było wygodnie. Ogród Zimowy to przestronna sala, utrzymana w bieli, jasna dzięki licznym przeszkleniom. Gości konferencji urzeknie pięknym widokiem za oknem. Pomieści do 170 gości przy ustawieniu teatralnym. Bordo, brąz i biel to barwy dominujące w Sali Dworkowej, w której w tym samym układzie zasiądzie do 100 osób przy stołach prostokątnych. Do wyposażenia konferencyjnego należą m.in. rzutnik, ekran, nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy, flipchart. Na zamówienie obsługa restauracji przygotuje specjalne menu na czas przerwy.

   

   

   


   

   

  Miejsce sprzyjające spotkaniom – uroczyste bankiety i imprezy firmowe w Krasnodworze   

   

   

  Bankiety, wigilie firmowe, uroczyste kolacje pokonferencyjne połączone z after-party wymagają oddzielnej oprawy. Tak jak w przypadku sympozjum czy zjazdu tematycznego, istotne jest zapewnienie zaproszonym przestrzeni na tyle intymnej, by zachęcała do integracji we własnym gronie, wymiany doświadczeń, a także rozmów zupełnie nieformalnych. Dla organizatora ważne jest, by uczestnicy takiej kolacji czuli się swobodnie, serwowane dania przypadły do gustu, nad wszystkim czuwała dyskretna i czujna obsługa, a oprawa całego wydarzenia tworzyła odpowiedni klimat. Do Ogrodu Zimowego można zaprosić w ramach bankietu do 140 gości (przy stołach okrągłych) oraz 80 gości, gdy wydzielony zostanie parkiet. Bardziej kameralną kolację możemy zaplanować w Sali Dworkowej do 90 osób przy stołach okrągłych oraz do 60 osób przy wydzieleniu parkietu. Podczas cieplejszych miesięcy możemy też pomyśleć o przyjęciach w plenerze – w namiocie ustawionym nieopodal restauracji.

   

   

   

   

  Nie zapominajmy również o eventach. Krasnodwór dzięki rozległemu terenowi znakomicie sprawdzi przy organizacji koncertów, wszelkiego rodzaju gal, rozdań nagród czy promocji.

   

   

   

   

  Przede wszystkim jest to restauracja, więc zajrzyjmy do menu. Fundament stanowi kuchnia polska, ale znajdziemy też smaki kuchni europejskiej. Comber z jelenia z sosem winno-maślanym, białą kaszą gryczaną i zasmażanymi buraczkami, gęsie udo konfitowane, serwowane z karmelizowanymi buraczkami z jabłkiem i pęczakiem, a na deser znakomity tort bezowy pod sosem truskawkowym… Można się rozmarzyć. I rozważyć włączenie do programu spotkań atrakcji kulinarnych oferowanych w Krasnodworze, np. stacji Live Cooking (stół staropolski gorący, stół sushi itp.), grillowania pod modrzewiami, serwowania przez kucharzy na sali szynki pieczonej w całości albo dzika po myśliwsku… Stylowo, smakowicie i profesjonalnie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: