Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Restauracja Nowina

Nowogrodzka 4, 00-513 Warszawa
http://nowina.waw.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Restauracja Nowina

Firmowy event w restauracji-wine barze w centrum Warszawy

Data aktualności: 21-09-2017

  • Firmowy event w restauracji-wine barze w centrum Warszawy - Restauracja Nowina

    Szukając miejsca na wydarzenie korporacyjne lub uroczysty bankiet, warto wybrać się do działającej od stycznia br. restauracji-wine baru Nowina. W położonym w ścisłym centrum stolicy obiekcie można zarezerwować 2 sale restauracyjne na parterze oraz jedną konferencyjną na poziomie -1. Sala dolna jest w pełni wyposażona, z oddzielnym nagłośnieniem, punktem sanitarnym i barem. Pomieści się tu w układzie kinowym do 70 osób, zaś w salach restauracyjnych łącznie około 60 gości podczas bankietu zasiadanego. Łączna powierzchnia użytkowa restauracji wynosi 183 mkw.

     

     

    Gości eventu można zaprosić na degustację win – w ofercie jest ich ponad 400. Nowinę, poza bardzo dobrą lokalizacją, wyróżnia atrakcyjny, eklektyczny wystrój w stylu vintage, nagrodzony w konkursie  A’ Design Awards, oraz możliwość obejrzenia miejscowego muzeum wina.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: