Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Rezydencja Myśliwska Stadnina Koni Białogóra

Bałtycka 2, 84-113 Białogóra
www.stadninabialogora.pl

Skontaktuj się z obiektem

Karol Pietraszek 60828...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Rezydencja Myśliwska Stadnina Koni Białogóra

Eventy nad morzem w myśliwskim klimacie? Tylko w Białogórze

Data aktualności: 21-03-2016

 • Eventy nad morzem w myśliwskim klimacie? Tylko w Białogórze - Rezydencja Myśliwska Stadnina Koni Białogóra

  Myśliwskie wnętrza, pałacowa architektura i profesjonalne sale konferencyjne. A w tle mnóstwo zieleni, nadmorski klimat i konie. Słowem: Rezydencja Myśliwska Stadnina Koni Białogóra.

   

  Stuhektarowa leśna polana nieopodal rezerwatu przyrody, jedynie 800 m od morza… Zieleń, cisza i urzekający widok pasących się na łąkach koni. To w Białogórze, niedaleko Trójmiasta mieści się Rezydencja Myśliwska Stadnina Koni Białogóra, która zachwyca nie tylko urodą, ale i gościnnością.

   

  Rezydencja Myśliwska jest reprezentacyjną częścią stadniny. Jej pałacowa architektura i tradycyjny łowiecki wystrój wnętrz przywołują na myśl prawdziwe myśliwskie klimaty. Tym bardziej, że obiekt ten otaczają rozległe nadmorskie łąki, a w tyle budynku znajduje się duża stadnina koni. Wyjątkowy nastrój tworzą myśliwskie trofea, dębowe meble, palący się kominku ogień oraz efektowne żyrandole skonstruowane z jelenich poroży.

   

  Ten oryginalny i bardzo autentyczny mikroklimat utrzymany jest w każdym wnętrzu. Także w pokojach gościnnych – choć każdy z nich jest inny - które pomieszczą łącznie 64 osoby. Możemy wybierać spośród dwudziestu pokoi dwuosobowych, sześciu pokoi trzyosobowych oraz trzech apartamentów. W sezonie letnim goście mogą zdecydować się również na nocleg w jednym z domków modrzewiowych, które z kolei stanowią miejsce dla 77 osób.

   

  Konferencje i integracja w nadmorskim zaciszu

   

  Ze względu na nieocenioną ciszę panującą w okolicy i urodę Rezydencji, miejsce to sprawdza się na różnego rodzaju spotkania biznesowe – konferencje, szkolenia czy warsztaty, a także na wyjazdy integracyjne. Obiekt oferuje salę konferencyjną dla 40 osób w ustawieniu teatralnym, salę restauracyjno-konferencyjną dla 120 osób w tym samym ustawieniu oraz salę Karczmy Ułańskiej, w której organizowane są bankiety do 60 osób. Sale konferencyjne wyposażone są w niezbędny profesjonalny sprzęt multimedialny: projektor, ekrany, tablice, rzutnik i aparaturę nagłośniającą.

   

  Sercem Rezydencji jest restauracja o ciepłym i zarazem bardzo myśliwskim wnętrzu. Trofea w postaci skór i poroży na marmurowych ścianach uzupełnione ciepłem kominka i zapachem prawdziwej myśliwskiej kuchni stanowią charakterystykę tego miejsca. To tutaj, na bukowym parkiecie, odbywają się liczne eventy, przyjęcia, bale myśliwskie czy zabawy po konferencjach i spotkaniach integracyjnych.

   

  A propos integracji… obecność tak dużej stadniny daje ogromne możliwości. W Białogórze jest 80 koni i znakomita większość z nich jest przygotowana do jazdy rekreacyjnej zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących. Ci, którzy mają już doświadczenie w jeździe konnej w Białogórze będą mogli zasmakować galopu brzegiem morza czy wziąć udział w biegu za „lisem”, który odbywa się tu na koniec sezonu jeździeckiego, czyli w listopadzie.

   

  A ponadto, pikniki, zabawy integracyjne, pokazy lotnicze, gokarty i wiele innych atrakcji, które można zorganizować na otaczającym Rezydencję terenie zielonym.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: