Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

River Style Hotel & SPA

Pucka 10 B, 84-240 Reda
www.hotelriverstyle.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Linkner Specjalista ds sprzedaży 58 73...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
River Style Hotel & SPA

River Style Hotel & Spa w Redzie poza grupą Accor

Data aktualności: 13-06-2016

 • River Style Hotel & Spa w Redzie poza grupą Accor - River Style Hotel & SPA

  River Style Hotel & Spa to nowe oblicze dawnego ibis Styles w Redzie. Obiekt nie należy już do grupy Accor. W hotelu znajduje się 86 pokoi, strefa spa oraz pięć sal konferencyjno-bankietowych.

   

  River Style Hotel & Spa, do niedawna działający jako ibis Styles Reda to trzygwiazdkowiec położony w niewielkiej miejscowości niedaleko Trójmiasta. W hotelu znajduje się 86 pokoi dwuosobowych, Centrum Rekreacji Bowling, strefa spa z gabinetami kosmetycznymi oraz masażu, a także sale do squasha.

  Zaplecze konferencyjne obiektu to 5 sal o łącznej powierzchni ponad 1100 mkw. Każda z sal wyposażona jest w sprzęt audiowizualny. Największa sala to Sala Balowa - 620 mkw. i w ustawieniu teatralnym pomieści nawet 600 osób. Pozostałe pomieszczenia konferencyjne, rozmieszczone na trzech piętrach hotelu, mierzą od 60 do 230 mkw. Ponadto, sale Spokojna mała i duża mają możliwość łączenia w jedną powierzchnię dla 170 osób kinowo. 

  Gastronomiczne oblicze River Style Hotel to restauracja Rzeka Smaków, serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej, oraz Cafe Bar.

  Hotel udostępnia dla gości bezpłatny parking przed obiektem.