Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Scandic Wrocław

Piłsudskiego 49/57, 50-032 Wrocław
www.scandichotels.com

Skontaktuj się z obiektem

Marta Stawińska Corporate&Meeting Sales Manager +4871...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Scandic Wrocław

Zobacz nowe, ekologiczne centrum konferencyjne hotelu Scandic Wrocław

Data aktualności: 16-07-2014

 • Zobacz nowe, ekologiczne centrum konferencyjne hotelu Scandic Wrocław - Scandic Wrocław
  Czterogwiazdkowy hotel we Wrocławiu otworzył nowe centrum konferencyjne, modernizując większość sal konferencyjno-bankietowych. Organizatorzy spotkań znajdą w nim ciekawe, ekologiczne rozwiązania.

  Składające się z 10 sal konferencyjno-bankietowych nowe centrum konferencyjne hotelu Scandic Wrocław jest w stanie pomieścić ponad 500 uczestników spotkań. Największa sala mieści do 300 osób w ustawieniu teatralnym. Istnieje też możliwość organizacji spotkania w tej sali z podziałem na sale warsztatowe, w dowolnym ustawieniu. W każdym z pomieszczeń konferencyjnych można skorzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. O prawidłowy przebieg organizowanych w obiekcie konferencji dba dedykowany opiekun.
   
  Ekologiczne konferencje w centrum Wrocławia
   
  Pomieszczenia konferencyjne w Scandic Wrocław zostały wyposażone w projektory LCD, tablice suchościeralne oraz flipcharty. Przedstawiciele hotelu zwracają uwagę, że przygotowane dla uczestników spotkań materiały piśmiennicze (karteczki na imiona, karteczki do oznaczenia sali oraz menu) posiadają certyfikat Nordic Swan. W każdej sali znalazł się też kosz do segregacji śmieci na odpady organiczne, plastik i papier. Woda dla uczestników spotkań jest serwowana w karafkach, co pozwala ograniczyć emisję dwutlenku węgla podczas transportu i zredukować ilość odpadów. W hotelu używa się szklanych opakowań, zamiast plastikowych.
   
  To nie wszystkie udogodnienia, jakie przygotowano dla uczestników odbywających się w hotelu konferencji. - Aby zagwarantować spotkanie pełne energii i inspiracji, Scandic połączył siły z Jamie Oliverem - mówi Marta Karteczka, dyrektor hotelu Scandic Wrocław. - Oferujemy menu konferencyjne opracowane przez tego znanego pasjonata kulinarnego. Bufety konferencyjne opisujemy tak, by osoby cierpiące na alergie znały skład serwowanych potraw. Podajemy kawę Fair Trade, a nasza centralna przerwa kawowa to nowy koncept wprowadzony do hoteli konferencyjnych. Jest to całodniowa przerwa, uzupełniana na bieżąco w zależności od pory dnia. Centralna przerwa kawowa jest jedna, dla uczestników wszystkich konferencji, dzięki temu energetyczny bufet (napoje, smoothies, muffinki, domowe ciasta, wrapy, sałatki, poranny twarożek, owsianka i inne smakołyki) jest dostępny zawsze kiedy uczestnicy mają przerwę.

Oferty specjalne