Home office w czasach pandemii często staje się nie wyborem, lecz koniecznością. Nie zawsze jednak praca w domu jest efektywna. Jeśli szukasz wygodnej i profesjonalnie wyposażonej przestrzeni na zebranie, spotkanie biznesowe czy po prostu pracę nad projektem, znajdziesz ją w Scandic Wrocław, który oferuje coworking w swoich przestrzeniach hotelowych.

Obecnie, gdy zapotrzebowanie na stały wynajem biura spada, firmy poszukują nowych rozwiązań, które umożliwią im krótkoterminowe korzystanie z sal konferencyjnych oraz przestrzeni. Do nowej rzeczywistości swoją ofertę dostosowują również hotele, proponując gościom biznesowym naprawdę komfortowe warunki do pracy.

Wdrożona we wrześniu w 270 hotelach sieci Scandic nowa koncepcja coworkingu szybko spotkała się z zainteresowaniem gości biznesowych. Docenili oni niewątpliwe atuty obiektów – znakomite położenie, wybór przestrzeni, zaangażowanie zespołu oraz elastyczność oferty coworkingu.

Sala konferencyjna w Scandic Wrocław

Jeśli kreatywne środowisko jest czymś, co pobudza Cię do działania, koncepcja coworkingu w Scandic Wrocław, która łączy komfort czterogwiazdkowego hotelu oraz dobre zaplecze techniczne i biurowe, będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.

Biznes w skandynawskim stylu – coworking w Scandic Wrocław

Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzić wideokonferencję z klientami, zaprosić współpracowników do burzy mózgów, czy w skupieniu dokończyć projekt, potrzebna będzie do tego odpowiednia przestrzeń.

Hotel Scandic Wrocław oferuje prostotę i dostępność dla tych, którzy chcą pracować w dowolnym miejscu. Tutaj to przestrzeń dopasowuje się do potrzeb gościa – staje się miejscem pracy indywidualnej lub współdzielonej z innymi użytkownikami.  

Do Twojej dyspozycji oddanych jest 10 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych o powierzchni od 16 m kw. do 250 m kw. Sale są klimatyzowane, z dostępem do szybkiego Internetu, wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Ofertę uzupełnia również hotelowe lobby oraz restauracja, które idealnie sprawdzą się w funkcji przestrzeni coworkingowej.

Co istotne, dojazd do Scandic Wrocław nie zajmie Ci dużo czasu – hotel położony jest w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Starego Miasta i dworca kolejowego.

Konferencje w Scandic Wrocław sale konferencyjne

Korzystniej w pakiecie

Wybierając pakiet “Coworking w Scandic Hotel”, otrzymujesz wszystko to, co potrzebne do efektywnej pracy zdalnej. Wynajmowana przestrzeń będzie dla Ciebie dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz skorzystać z obsługi recepcji, bezpłatnych usług kopiowania i drukowania oraz nielimitowanej kawy, herbaty oraz wody.

A jeśli zapowiada się praca do późnych godzin nocnych – na miejscu możesz skorzystać z wygodnego łóżka. Scandic Wrocław dysponuje dużym zapleczem noclegowym – ponad 320 miejsc w 164 wygodnych pokojach.

Zgłodniałeś? Zamów smaczny posiłek w hotelowej restauracji lub sklepie Scandic, gdzie czeka na Ciebie specjalny rabat. I najważniejsze – w Scandic Hotels skorzystasz z preferencyjnych stawek wynajmu sal konferencyjnych z wyposażeniem na godziny.

Coworking w hotelu Scandic Wrocław

Coworkings w Scandic Wrocław sale konferencyjne


#STAYSAFE – bezpieczny pobyt i spotkania biznesowe w Scandic Wrocław

W dobie pandemii bezpieczeństwo to priorytet. Mając to na uwadze, w hotelach sieci Scandic wdrożony został program #STAYSAFE. Oznacza to fizyczne dystansowanie się poprzez oznaczenia odległości w miejscach publicznych hotelu, dostęp do środka odkażającego do rąk, rozszerzone procedury czyszczenia, ciągłą dezynfekcję miejsc publicznych oraz zmniejszoną liczbę miejsc w lobby i restauracji. Wszystko po to, by zadbać o bezpieczeństwo i komfort gości hoteli Scandic.

Coworking Scandic – specjalna oferta do końca grudnia 2020

W ramach oferty „Coworking w Scandic Hotel” rezerwować można dzienne, tygodniowe lub miesięczne karnety – bez abonamentu i okresu wypowiedzenia. Warto się pospieszyć. Do końca roku w hotelach Scandic Wrocław oraz Scandic Gdańsk salę konferencyjną można wynająć z 50% rabatem. W razie zainteresowania dłuższym najmem – skontaktuj się z Obiektem.