Organizacja spotkania hybrydowego wymaga równie profesjonalnego podejścia co tradycyjne w formie wydarzenie. Zamiast odbywać je w przypadkowych przestrzeniach, dobrze jest wirtualne eventy przeprowadzać w doskonale przystosowanych do tego celu miejscach. Jeśli szukasz nowoczesnej przestrzeni na spotkania hybrydowe we Wrocławiu lub Gdańsku, sale konferencyjne w Scandic Hotels zapewnią odpowiedni komfort i wyposażenie.

Najnowsza propozycja Scandic Hotels skierowana jest do organizatorów, którzy wiedzą, jak ważne dla kontynuacji kontaktów biznesowych, efektywnej pracy zespołu czy - po prostu - wspólnego przeżywania emocji są spotkania hybrydowe. Aby zrealizować event, który z jednej strony pokaże kreatywność jego twórców, a z drugiej w pełni zaangażuje uczestników, potrzebne jest zapewnienie optymalnych warunków. Hybrydowa forma pozwala na bezpieczne przeprowadzenie wydarzenia i zaproszenie do udziału osób, które znajdują się w różnych lokalizacjach. Co ważne, prezentacje, wystąpienia i treści można nagrać, a następnie udostępniać i oglądać wtedy, gdy jest to potrzebne lub gdy ma się na to ochotę. Droga do sukcesu jest krótka - z przestrzeni konferencyjnych Scandic Hotels prowadzi wprost do wirtualnego świata spotkań.

Krok pierwszy: zadecyduj gdzie!

"Miasto spotkań" będzie idealnym miejscem na rozpoczęcie przygody z wydarzeniami hybrydowymi. Scandic Wrocław udostępnia w tym celu 10 wielofunkcyjnych sal, z których największa ma powierzchnię 250 m kw. Na meeting plannerów czeka wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, a także kreatywne gry logiczne, tablice suchościeralne bądź flipcharty, jak również praktyczne udogodnienia - karteczki Post-it, kawa, herbata, woda Scandic i owoce. A wszystko to przy zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom spotkania, dzięki wdrożeniu specjalnych procedur sanitarnych.

Nie mniej atrakcyjnie zapowiadają się konferencje hybrydowe zaplanowane w hotelu Scandic Gdańsk, który oferuje 6 sal, w tym największą o powierzchni 303 m kw. Podobnie jak wrocławski obiekt, Scandic Gdańsk położony jest w centrum miasta, co pozwoli na sprawny dojazd osobom, które wezmą udział w stacjonarnych przygotowaniach do spotkania.

Zaplanuj spotkanie hybrydowe w Scandic Hotels konferencje online

Krok drugi: który pakiet wybierzesz dla siebie?

... ponieważ zawsze dobrze jest mieć wybór, Scandic Hotels proponuje 3 konfiguracje, które mają optymalnie odpowiadać na potrzeby użytkowników. Pakiet podstawowy uwzględnia możliwość skorzystania ze standardowego sprzętu multimedialnego, rzutnika wraz z ekranem i nagłośnieniem konferencyjnym, a obraz zostanie udostępniony poprzez łącze HDMI. Zaletą tego pakietu jest też dostęp do szerokopasmowego łącza wifi 10/10 Mbit/s.

Wysoką jakość obrazu podczas spotkania w ramach pakietu zaawansowanego zagwarantuje inteligentna kamera cyfrowa. Aparat i mikrofon na żywo wykrywają ludzi oraz głosy w różnych częściach sali konferencyjnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu eliminowany jest niepotrzebny hałas, a uczestnicy mogą się skoncentrować na głosie mówcy.

Z kolei wybór pakietu profesjonalnego pozwala na zorganizowanie spotkania z pełną konfiguracją techniczną, która jest tworzona według indywidualnych wymagań. Organizatorzy mogą liczyć m.in. na profesjonalny sprzęt wideo, wirtualne pokoje, streaming czy kilka kamer. Ten pakiet jest wspierany technologicznie przez partnerów zewnętrznych hoteli. Na życzenie w spotkaniu będzie uczestniczył wykwalifikowany opiekun techniczny. Warto dopytać również, w razie potrzeby, o dodatkowe wyposażenie, jak: własne łącze LAN, router lub ekran multimedialny.

Zaplanuj spotkanie hybrydowe w Scandic Hotels konferencje online

Spotkania hybrydowe mogą być... smaczne!

Uzupełnieniem oferty są pakiety cateringowe do wykorzystania w ciągu całego dnia lub kilku godzin. Uczestnicy spotkania hybrydowego z pewnością nie zgłodnieją, gdy będą mogli skosztować pysznego śniadania, lunchu, kolacji lub przerw kawowych serwowanych w Scandic Hotels. Usługi cateringowe można też poszerzyć o przekąski czy napoje energetyczne.

Bezpiecznie, nowocześnie, bezproblemowo, kreatywnie, a do tego - w centrum miasta. Takie cechy zapewniają doskonałe obiekty na udane wydarzenia hybrydowe.