Swoją działalność oficjalnie zainaugurował hotel Scandinavia Marine - nowa część Scandinavia Resort w Zatorze. To niezwykły, pierwszy w kraju, obiekt, który tworzą zaadaptowane do celów mieszkalnych kontenery morskie.

Hotel Scandinavia Marine zbudowany został z 40 kontenerów morskich, które mieszczą apartamenty dwu-, cztero- i sześcioosobowe oraz apartamenty deluxe.

Scandinavia Resort Zator sale konferencyjne

Apartamenty są klimatyzowane, wyposażone w TV ("43), dużą szafę, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz kosmetyki. Mniejsze z nich (11 m kw.), dwuosobowe, składają się z sypialni oraz łazienki z kabiną prysznicową. W apartamencie 6-osobowym goście skorzystają z 2 sypialni, części dziennej z dwuosobowym narożnikiem oraz łazienki. 

 Scandinavia Resort Zator sale konferencyjne

Industrialne wnętrza tego ekologicznego hotelu utrzymane są w skandynawskim stylu. Na miejscu na gości czeka Scandi Restaurant - restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej z domieszką kuchni skandynawskiej. Scandinavia Marine to także Scandi Beach z barem, plac zabaw oraz prywatny parking.

 Scandinavia Resort Zator sale konferencyjne

Warto dodać, że kompleks Scandinavia Resort, którego częścią jest Scandinavia Marine, znajduje się niecałe 3 km od parku rozrywki Energylandia oraz w pobliżu terenów włączonych do obszarów Natura 2000. Poszukujący przestrzeni na konferencje i szkolenia do 200 osób, w Scandinavia Resort zarezerwować mogą salę konferencyjną mieszczącą się w Kopule Sferycznej.

 Scandinavia Resort Zator sale konferencyjne