Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Poznan Hotel

Bukowska 3/9, 60-809 Poznań
www.sheratonpoznan.pl

Skontaktuj się z obiektem

Paweł Mroziak Director of Sales +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Sheraton Poznan Hotel

Poznański Sheraton ma nowego dyrektora. Został nim Artur Zawadzki

Data aktualności: 04-04-2016

 • Poznański Sheraton ma nowego dyrektora. Został nim Artur Zawadzki - Sheraton Poznan Hotel

  Nowy dyrektor hotelu Sheraton w Poznaniu będzie odpowiedzialny za zarządzanie obiektem i koordynację pracy wszystkich jego działów. Pięciogwiazdkowiec oferujące m.in. sześć sal konferencyjnych w centrum miasta oraz strefę spa z basenem.

   

  Artur Zawadzki pracuje w Sheratonie od 20 lat. Zaczynał w 1996 roku w zespole otwierającym obiekt. Przez ten czas pracował m.in. na stanowisku Kierownika Recepcji czy Kierownika działu Służby Pięter. Ostatnich sześć lat spędził na zarządzaniu działami operacyjnymi warszawskiego Sheratona jako Zastępca Dyrektora Generalnego. Na czele poznańskiego Sheratona Artur Zawadzki stanął już w 2015 roku, kiedy ze stanowiska dyrektora odszedł Marco Foelske. Oficjalnie funkcję Dyrektora Hotelu Artur Zawadzki objął z początkiem marca br. Nowy dyrektor poznańskiego Sheratona od 2003 r posiada certyfikat Green Belt w metodologii Six Sigma.

   

  Sale konferencyjne w Poznaniu

   

  Pięciogwiazdkowy hotel Sheraton w Poznaniu znajduje się w samym centrum miasta – tuż przy Dworcu Głównym oraz pętli komunikacji miejskiej, a także przy Międzynarodowych Targach Poznańskich. Oferuje 180 pokoi i apartamentów w trzech różnych standardach. Przestrzeń konferencyjna obiektu to sześć sal konferencyjnych na 350 mkw. Największa z sal pomieści jednorazowo 200 osób. Co więcej, w hotelu znajduje się luksusowa strefa spa z basenem, strefa fitness oraz wysokiej klasy restauracje i bary.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne