Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Warsaw Hotel

Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa
http://www.sheraton.pl/pl/meetings

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Murawski Dyrektor Działu Sprzedaży Grup i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Sheraton Warsaw Hotel

X Forum Rynku Hotelarskiego i Profit Hotel Awards 2015 w grudniu w Sheratonie

Data aktualności: 02-09-2015

  • X Forum Rynku Hotelarskiego i Profit Hotel Awards 2015 w grudniu w Sheratonie - Sheraton Warsaw Hotel

    Jubileuszowe X Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel w tym roku odbędzie się 2 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel. Całodniowe dyskusje na temat kondycji branży hotelarskiej w Polsce zakończy się galą rozdania nagród Profit Hotel Awards 2015.

     

    W debacie wezmą udział prezesi i członkowie zarządów sieci hotelarskich, właściciele hoteli, menadżerowie odpowiedzialni za zakupy, rozwój i inwestycje w sieciach hotelarskich oraz największych obiektach noclegowych, a także przedstawiciele firm dostarczających najnowsze technologie i urządzenia dla sektora hotelarskiego. Uczestnicy konferencji w warszawskim hotelu Sheraton zastanowią się dokąd zmierza rynek hotelarski w Polsce, podyskutują o jego największych wyzwaniach, przedstawią swoją koncepcję sukcesu hotelu niezależnego oraz receptę na udany biznes hotelowy. Między dyskusjami odbędą się dwie tury Business Speed Dating oraz Business Mixer.

    Wydarzenie zakończy uroczysta gala wręczenia nagród Profit Hotel Awards 2015. Będzie to czwarta edycja konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce. Można zgłaszać się bezpłatnie poprzez przesłanie formularza dostępnego na stronie konkursu: http://www.profithotel.pl/Strona-glowna.aspx do 31 października 2015 roku. Wydarzenie, jak co roku będzie okazją do nawiązania bezpośrednich relacji i współpracy.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: