Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sienna Training Centre

Sienna 73, 00-833 Warszawa
www.osrodekszkoleniowy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Longina Hatem 69533...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Sienna Training Centre

Byliśmy, widzieliśmy: Sienna Training Centre, czyli profesjonalne sale konferencyjne w centrum Warszawy

Data aktualności: 24-11-2015

 • Byliśmy, widzieliśmy: Sienna Training Centre, czyli profesjonalne sale konferencyjne w centrum Warszawy - Sienna Training Centre

  Nie zawsze uczestnikom konferencji potrzebne jest zakwaterowanie. Niekiedy, przygotowując spotkania w centrum miasta, organizatorowi zależy na szybkim dojeździe, kameralnym miejscu, sprzyjającym skupieniu i profesjonalnej, elastycznej obsłudze. Czy takim obiektem na konferencje jest Sienna Training Centre? „Byliśmy, widzieliśmy” i sądzimy, że tak!


  Sienna Training Centre Warszawa sale konferencyjne

   

  Lokalizacja: 
  Ścisłe centrum Warszawy, ale bez zgiełku


  Sienna Training Centre znajduje się w Śródmieściu, ok. 300 m od stacji metra Rondo ONZ i niespełna kilometr od stacji Warszawa Centralna. Pomimo lokalizacji w ścisłym centrum, budynek mieści się przy jednej z cichszych uliczek i jest otoczony kamienicami. Centrum szkoleniowe jest na parterze nowoczesnego biurowca.
  Obiekt nie dysponuje parkingiem, auta można zostawić przy ulicy, za opłatą miejską lub naprzeciwko budynku, na płatnym parkingu, gdzie centrum może zapewnić pulę miejsc.

   

   


  Wygląd:
  Biznesowo i profesjonalnie

   

  Centrum szkoleniowe mieści się w biurowcu Sienna Center, oddanym do użytku w 1998 r. To dziewięciopiętrowy budynek o jasnej elewacji z szarego granitu i szkła (odświeżonej w 2009 r.), projektu pracowni Leszka Klajnerta i Jerzego Czyża.
  Wejście do sal konferencyjnych znajduje się na parterze, co jest dodatkowym ułatwieniem dla uczestników i organizatorów szkoleń i konferencji, w szczególności jeśli chodzi o różne kwestie logistyczne, np. dostarczanie materiałów czy krótki spacer w czasie przerw.

   

   

  Sale konferencyjne:
  Na niewielkie konferencje, szkolenia i prezentacje

   

  Sienna Training Centre Warszawa sale konferencyjneSienna Training Centre Warszawa sale konferencyjne

   

   

  Po przejściu z lobby biurowca znajdujemy się we foyer, które prowadzi do 4 sal szkoleniowo-konferencyjnych: Jowisz, Saturn, Merkury i Mars, mieszczących od 25 do 45 osób kinowo. Sale Jowisz i Saturn można połączyć, uzyskując powierzchnię na konferencję dla 80 uczestników.
  Wystrój pomieszczeń jest nowoczesny i elegancki, przełamany żywą żółcią i pomarańczem, dzięki czemu jest jasno, przytulnie, ale też świeżo. Ponadto są one widne, z dostępem do światła dziennego. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, inteligentny system sterowania i mają dostęp do Internetu (stałe łącze oraz połączenie wi-fi).

  Sale konferencyjne: Na niewielkie konferencje, szkolenia i prezentacjeSale konferencyjne: Na niewielkie konferencje, szkolenia i prezentacje
  Uczestnicy konferencji mogą korzystać  z całodziennego serwisu kawowego w foyer centrum – ekspresy ciśnieniowe, termosy z gorącą wodą, wybór herbat smakowych oraz bogaty asortyment drobnych ciasteczek.

   

   


  Pokoje:

  Obiekt nie oferuje noclegów. W promieniu kilometra znajduje się kilka hoteli 3-, 4- i 5-gwiazdkowych.

   

  Restauracje i bary:
  Catering na miejscu lub obiad w restauracji


  Centrum nie dysponuje własnym lokalem gastronomicznym, ale dla mniejszych grup organizuje obiady w jednej z okolicznych restauracji – o rodzaju kuchni i lokalu decyduje organizator konferencji. Dzięki temu goście mogą zrelaksować się w przerwie szkolenia, podczas krótkiego spaceru. Dla grup powyżej 40 osób lunch można przygotować w formie cateringu w salach szkoleniowych. Przerwy kawowe organizowane są zawsze w foyer, gdzie ustawiono wygodne kanapy i stoliki.

   

  Atrakcje i usługi:


  Brak.

   

   


  Co wyróżnia obiekt konferencyjny:


  Centrum szkoleniowe o bardzo dobrej lokalizacji – w ścisłym centrum Warszawy, jednak w cichej okolicy. Świetna obsługa i przystępne ceny.

   

   

  Opinia serwisu konferencje.pl:


  Sienna Training Centre świetnie sprawdzi się na niewielkie konferencje, szkolenia i prezentacje, przy których istotna jest lokalizacja i łatwy dojazd, a niekoniecznie nocleg. Kameralne, nowoczesne sale sprzyjają skupieniu i nauce, a dyskretny personel zapewnia profesjonalną obsługę. 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: