Jeśli nie dość macie mocnych wrażeń, a gościom swojego wydarzenia chcielibyście pokazać niebanalne wnętrza z imponującym widokiem na stolicę, usytuowany na 46. piętrze wieżowca Warsaw UNIT Skyfall Warsaw będzie doskonałym wyborem. Dlaczego? Dowiecie się tego z naszej relacji z cyklu "Byliśmy, widzieliśmy".

Miesiąc temu swoje podwoje dla organizatorów imprez firmowych otworzył Skyfall Warsaw - obiekt eventowy z najwyżej położonym w Polsce tarasem widokowym. Wyposażony w profesjonalny sprzęt audiowizualny idealnie sprawdzi się na wydarzenia na prawdziwie wysokim poziomie. Nie mogliśmy pominąć go w naszym cyklu "Byliśmy, widzieliśmy".

Położenie: Skyfall Warsaw - miejsce spotkań w biznesowym centrum stolicy 

Nikt nie lubi kluczyć po mieście ze smartfonem w ręce w poszukiwaniu adresu, gdzie ma się odbyć konferencja. Jeśli planujecie event w Skyfall Warsaw, instrukcja może ograniczyć się do kilku słów: najwyższy budynek przy Rondzie Daszyńskiego. Można do niego dotrzeć metrem lub autobusem. Od Dworca Centralnego oddalony jest zaledwie o 1,5 km, od lotniska zaś - 9 km. Swój samochód pozostawić można na parkingu Warsaw UNIT, w znajdującym się z drugiej strony ulicy kompleksie The Warsaw HUB bądź w miejskich strefach parkowania.

Skyfall Warsaw Warszawa eventy

Wygląd: nowocześnie & kreatywnie z Warszawą w tle

Wieżowiec Warsaw UNIT jest widoczny z daleka. Nowoczesny, przeszklony budynek liczy 46 pięter i przedstawiany jest jako pierwszy w mieście obiekt, który w razie potrzeby przygotowany jest do działania w trybie pandemicznym (w ofercie wymieniane są m.in. dezynfekcja światłami wind i miejsc strategicznych czy system monitorowania przepływu osób).

Do Skyfall Warsaw dostaniemy się od strony ulicy Prostej wejściem, które rozświetla neon z nazwą obiektu. Na 46. piętro wieżowca, gdzie znajduje się Skyfall Warsaw, bezpośrednio zawiezie nas winda. Indywidualny hol z recepcją oraz własna winda zapewnią gościom konferencji lub eventu prywatność. Takie rozwiązanie stwarza też dodatkowe możliwości zaaranżowania dla uczestników wydarzenia specjalnej oprawy czy przywitania. Do obiektu przechodzimy przez taras, który również może zostać wykorzystany jako jedna ze stref eventu. Co czeka nas wewnątrz?

Skyfall Warsaw Warszawa recepcja

Sale konferencyjne: 450 m kw. eventy i konferencje z widokiem na panoramę miasta

Pierwsze wrażenie po przekroczeniu progu Skyfall Warsaw: ta panorama! Obiekt jest całkowicie przeszklony i zapewnia widok 270 stopni na Warszawę, co na pewno zachęci osoby, które poszukują oryginalnego miejsca na sesję zdjęciową lub studio.

Pomysł aranżacji wnętrz Skyfall Warsaw bardzo dobrze współgra z architekturą i stylem nowoczesnego wieżowca. Podczas rozplanowywania tej przestrzeni maksymalnie wykorzystano wszystkie jej atuty. Rozkład Skyfall Warsaw jest przemyślany, a wyposażenie spełnia wszystkie oczekiwania meeting plannera. Na 46. piętro większe elementy scenografii oraz sprzęt przywiezie techniczna winda. Warto też wspomnieć o tym, że przestrzeń dostosowana została do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Skyfall Warsaw Warszawa przestrzeń eventowa

Sercem Skyfall Warsaw jest Sala Główna z barem, która w układzie teatralnym pomieści 120 osób. Jeśli zorganizujemy tu bankiet, przy okrągłych stołach zasiąść może podczas kolacji serwowanej do 120 gości. Sala wyposażona została w wysokiej jakości sprzęt: projektor multimedialny SONY 13 000 ANSI lumen wraz z ekranem (5 m x 3 m), profesjonalne oświetlenie, które można dostosowywać do charakteru i pory spotkania oraz nagłośnienie Meyer Sound z mikrofonami.

Skyfall Warsaw Warszawa konferencje

Chcecie zapewnić swoim gościom niezapomniane wrażenia? W Sali Głównej czeka na nich taras widokowy - czteroosobowa platforma, która odchyla się na zewnątrz o 15 stopni, niemal 200 m nad ziemią. Jest to pierwsza taka atrakcja w Europie i druga na świecie (po znajdującym się w Chicago Tilt 360).

Skyfall Warsaw Warszawa platforma

Poza Salą Główną na potrzeby konferencji lub eventu wykorzystać można pozostałe dwie sale-tarasy. Chętnie wynajmowane są one na uroczyste przyjęcia dla 68 gości lub koktajle dla 120 osób. Oba tarasy - Północny i Południowy - pozostawiają możliwość otwarcia lub zamknięcia dachu, a w razie potrzeby - są ogrzewane. Dzięki wyposażeniu w ekrany plazmowe i wspólny z Salą Główną system nagłośnieniowy, osoby, które oddaliły się od sali konferencyjnej do przygotowanej na tarasach strefy cateringu, wciąż mogą śledzić przebieg wydarzenia. Na tarasach zaaranżować można również przestrzeń na warsztaty towarzyszące konferencji, chillout room czy strefę taneczną ze stanowiskiem dla DJ-a.

Skyfall Warsaw Warszawa taras eventy

Nad przebiegiem eventu organizowanego w Skyfall Warsaw czuwa profesjonalny zespół eventowy, który ma doświadczenie podczas organizacji spotkań i wydarzeń specjalnych.

Pokoje i Gastronomia

Obiekt eventowy Skyfall Warsaw zapewnia usługi cateringowe we współpracy ze sprawdzonymi firmami. Szczegóły menu oraz indywidualne życzenia można ustalić na miejscu. Choć Skyfall Warsaw nie zapewnia zaplecza noclegowego, dzięki atrakcyjnej lokalizacji w sąsiedztwie hoteli o zróżnicowanym standardzie - nie będzie to problemem.

Co wyróżnia obiekt konferencyjny?

Skyfall Warsaw pochwalić się może unikalnym położeniem - w jednym z najwyższych wieżowców Warszawy - oraz imponującym tarasem widokowym. Łącznie 450 m kw. powierzchni eventowej podzielonej na 3 sale pozwoli zaaranżować tu kilka funkcjonalnych stref w ramach jednego eventu. Dużym atutem jest możliwość zapewnienia gościom spotkania dodatkowej atrakcji: ruchomej, przeszklonej platformy zawieszonej niemal 200 m nad ziemią.

Opinia platformy konferencje.pl

"Zmieniamy Twój kąt widzenia" - zapewnia zespół Skyfall Warsaw - i trudno się nie zgodzić z tym hasłem. Obiekt już teraz wzbudza duże zainteresowanie nie tylko wśród organizatorów spotkań, ale też osób zainteresowanych najwyższym w Europie tarasem widokowym. Dobre rozplanowanie przestrzeni oraz wyposażenie jej w najnowszy sprzęt multimedialny i techniczny stanowią dodatkowy argument dla zorganizowania w Skyfall Warsaw eventu czy konferencji.