Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Słoneczny Brzeg

Wypoczynkowa 25, 42-110 Zawady
www.slonecznybrzeg.com

Skontaktuj się z obiektem

Mateusz Mazurek Manager +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Słoneczny Brzeg

Niezapomniane wyjazdy integracyjne i konferencje - Słoneczny Brzeg na Śląsku

Data aktualności: 08-02-2016

 • Niezapomniane wyjazdy integracyjne i konferencje - Słoneczny Brzeg na Śląsku - Słoneczny Brzeg

  Sale konferencyjne, sala balowa, pokoje hotelowe, domki letniskowe, eleganckie apartamenty, wokół piękny cichy las, a w nim… quady, paintball i strzelnica! Takie eventy tylko w Ośrodku Szkoleniowym Słoneczny Brzeg na Śląsku.

   

   

  W niewielkiej miejscowości wypoczynkowej Zawady na Śląsku, wśród borów sosnowych, w pobliżu rzeki Liswarty, 27 km od Częstochowy, położony jest urokliwy, kameralny i nowoczesny Ośrodek Szkoleniowy Słoneczny Brzeg. To miejsce sprawia wrażenie całkowitego odludzia, gdzie organizacja konferencji to ostatnia rzecz jaka przyszłaby nam do głowy. A jednak! Otoczenie i wyposażenie ośrodka sprawia, że eventy to specjalność tego miejsca.

   

  Słoneczny Brzeg składa się z kilkunastu budynków położonych na 4 ha lasu: piętrowej willi z wielospadowym dachem i tarasami, dwóch chat – dużej i małej oraz dwunastu domków typu „brda”. A w nich pokoje, apartamenty, sale konferencyjne i restauracja.

   

   

  Sale konferencyjne w lesie                                                           

   

   

  Ośrodek dysponuje pięcioma salami konferencyjno-szkoleniowymi. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, projektory, ekrany, flipcharty, nagłośnienie oraz wi-fi. Największa i najbardziej efektowna jest Sala Balowa. Charakterystyczny lustrzany sufit w aranżacjach bankietowych robi naprawdę duże wrażenie. W ustawieniu teatralnym pomieści ona 200 osób, w bankietowym 180. Ciekawym wnętrzem ze względu na rustykalny styl z elementami stylu myśliwskiego jest Altana Imprezowa. Na konferencje w ustawieniu teatralnym zmieści się w niej 100 osób. Sala Kamienna stanowi miejsce na spotkanie dla maksymalnie 70 osób, a Sala Kominkowa jest przytulnym wnętrzem na kameralne konferencje i szkolenia – pomieści jednocześnie 50 osób. Najmniejszą salą konferencyjną ośrodka jest pokój konferencyjny dla kilkunastu osób – idealny na spotkania biznesowe.

   

   

  Pokoje hotelowe, domki letniskowe i wiele atrakcji na wyjazd integracyjny

   

   

  Szukając noclegu w Ośrodku Słoneczny Brzeg mamy do wyboru naprawdę sporo różnych opcji. Ogółem miejsc noclegowych jest 130, jednak rozmieszczone są one w pokojach, apartamentach i domkach letniskowych. W części hotelowej znajduje się 10 pokoi i dwa apartamenty, w chacie dużej i małej apartamenty, a 12 domków typu „brda” o podwyższonym standardzie należy traktować jako osobne. Ośrodek udostępnia dla gości darmowy parking.

   

  Jednak wnętrza to nie wszystko. W przypadku tego ośrodka to właściwie dopiero początek. Na pobliskim, ogrodzonym, czterohektarowym terenie znajduje się basen z podgrzewaną wodą, boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci i bardzo dużo miejsca na integracyjne ogniska, grille i imprezy na świeżym powietrzu. W ramach rekreacji po konferencji lub zabawy integracyjnej podczas wyjazdu firmowego Słoneczny Brzeg zapewnia organizację spływu kajakowego, gry w paintball, czy… przelotu helikopterem lub samolotem! Mało? Proszę bardzo! Może quady, strzelnica lub jazda konna? Takiej integracji się nie zapomina!

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: