Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Warsaw Victoria

Królewska 11, 00-065 Warszawa
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3378-sofitel-warsaw-victoria/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Chojnacka Marketing Pokaż telefony wyślij e-mail
Sofitel Warsaw Victoria

Philippe Godard nowym dyrektorem warszawskiego Sofitelu Victoria

Data aktualności: 30-09-2015

 • Philippe Godard nowym dyrektorem warszawskiego Sofitelu Victoria - Sofitel Warsaw Victoria

  Nowym dyrektorem generalnym w Sofitel Warszawa Victoria został Philippe Godard. Wcześniej stanowisko to zajmował Patrick Carabin.


  Philippe Godard zajął również stanowisko dyrektora operacyjnego segmentu hoteli marek luksusowych w Europie Wschodniej. Jego poprzednik, Patrick Carabin, pełnił funkcję dyrektora generalnego przez dwa lata. Obecnie pracuje w hotelu Pullman Bukareszt.


  Philippe Godard wcześniej zajmował był dyrektorem hotelu Sofitel Budapeszt Chain Bidge. Jego kariera rozpoczęła się w liniach Air France w dziale cateringu. 15 lat temu dołączył do sieci Accor. Pracował m.in. jako dyrektor hoteli Sofitel i Novotel na wyspie Bora Bora w Polinezji Francuskiej na Oceanie Spokojnym, a potem Sofiteli w Filipinach i Wietnamie. Od 2012 roku kierował Sofitelem w Budapeszcie, będąc jednocześnie odpowiedzialnym za hotele tej marki w Polsce, na Ukrainie i w Turkmenistanie.


  Warszawski Sofitel to jeden z trzech polskich hoteli tej marki. Pozostałe funkcjonują w Sopocie i Wrocławiu.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: