Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sound Garden Hotel

Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa
www.soundgardenhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Fiuk Head of Sales +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Sound Garden Hotel
 • https://www.youtube.com/watch?v=v3jap9FP8jE

Byliśmy, widzieliśmy: Konferencje w nowoczesnej oprawie, czyli Sound Garden Hotel

Data aktualności: 26-05-2015

 • Byliśmy, widzieliśmy: Konferencje w nowoczesnej oprawie, czyli Sound Garden Hotel - Sound Garden Hotel

  Sound Garden Hotel na warszawskiej Ochocie, w pobliżu lotniska, znany jest wśród organizatorów spotkań od niedawna, ale przez dwa lata zdążył już wyrobić sobie renomę ciekawego obiektu na konferencje i eventy. Odwiedziliśmy go w ramach naszego cyklu "Byliśmy, widzieliśmy". Przekonajcie się, co ma do zaoferowania.


  Sound Garden Hotel sale konferencyjne

   

  Lokalizacja:        

  Hotel znajduje się w warszawskiej dzielnicy Ochota, przy ul. Żwirki i Wigury, przy skrzyżowaniu z ul. 1 Sierpnia, w odległości 2 km od Lotniska Okęcie. Obiekt wprawdzie zlokalizowany jest już poza granicami administracyjnymi Śródmieścia, ale zaledwie 5 km od dworca PKP Warszawa Centralna, z bardzo dobrym dojazdem z centrum – zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem.  Pod hotelem jest przystanek autobusowy, skąd do centrum jeżdżą autobusy linii 175, 188 (z lotniska) i 504. Niewątpliwym atutem obiektu jest świetna komunikacja z lotniskiem.

  W pobliżu mieści się kilka hoteli w standardzie od 3 do 5 gwiazdek (w tym jeden po drugiej stronie ulicy), mogących stanowić ewentualne uzupełnienie bazy noclegowej w przypadku większej liczby uczestników konferencji w Sound Garden Hotel.

   

  Wygląd:              

  Hotel wchodzi w skład nowoczesnego kompleksu biurowego – są to sześciopiętrowe budynki z płaskimi dachami, o białej, lekkiej, ażurowej elewacji, z dużymi oknami. Budynek został zaprojektowany tak, by był przyjazny środowisku, otrzymał też certyfikację LEED. Oprócz nadającego lekkości szkła, w wystroju wykorzystano również drewno, ponadto zastosowano systemy oszczędzające wodę i wykorzystujące deszczówkę oraz energooszczędne oświetlenie. Chociaż hotel jest jednym z budynków kompleksu biurowców, stanowi na tyle odrębną całość, że nie jest to w ogóle zauważalne dla uczestników konferencji.

   

  Sale konferencyjne:     

  Hotel dysponuje nowoczesnym i doskonale przygotowanym centrum konferencyjnym na parterze i pierwszym piętrze budynku. Składa się na nie 9 sal konferencyjnych, w tym dwie większe – Symphony na 340 osób i Opera na 180 osób (kinowo). Do sali Symphony można wprowadzić auto. Pozostałe, mniejsze sale – od 15 do 80 osób – nadają się do pracy w grupach warsztatowych lub na nieduże szkolenia.
   

  Sound Garden Hotel sale konferencyjne konferencje WarszawaSound Garden Hotel sale konferencyjne konferencje Warszawa
   

  Sale są znakomicie zbudowane i wyposażone, zarówno pod względem wysokości, akustyki, oświetlenia, zapleczatechnicznego, ale także są świetnie zlokalizowane względem siebie i rozmieszczone w budynku. Uczestnicy spotkań mają dzięki temu bardzo dobrą orientację w całym centrum konferencyjnym. Eleganckie wyposażenie sal konferencyjnych obniża koszty ewentualnych dekoracji i scenografii.
   

  Sound Garden Hotel sale konferencyjne konferencje WarszawaSound Garden Hotel sale konferencyjne konferencje Warszawa
   

  Przestronny hol wejściowy położony tuż przy największej sali konferencyjnej sprawdzi się podczas przerwy kawowej i lunchowej. Goście konferencyjni mogą również odetchnąć świeżym powietrzem i prowadzić rozmowy kuluarowe podczas przerw na zewnętrznym, zadbanym i wypełnionym roślinnością patio.

   

  Pokoje:               

  Każde z pięter hotelu dedykowane jest innemu stylowi muzycznemu – na każdej z pięciu kondygnacji części hotelowej można słuchać innego rodzaju muzyki – rocka, jazzu czy dźwięków natury. W tym stylu utrzymany jest również wystrój korytarzy hotelowych.

  Pokoje urządzone są elegancko, minimalistycznie, w stylu szwedzkim, jednak niewielkie – spełniają wymagania rozporządzenia co do wielkości i wyposażenia pokoi w hotelu o standardzie 3 gwiazdek. Zadziwiają nowoczesnymi rozwiązaniami techniczno-komunikacyjnymi.

  Od marca w Sound Garden Hotel zostało uruchomione piętro dla kobiet Ladies Floor by Mera Spa Hotel, na najwyższym piętrze – najcichszym i z najlepszym widokiem. Panie mają zapewnioną swobodę przebywania w tej strefie, bo nie są tam meldowani ani nie mogą tam przebywać panowie, małżeńswa i pary. Pokoje mają dodatkowe oświetlenie, a na całym piętrze są specjalne udogodnienia i dodatki (fotele do masażu, książki, prasa itp.).

  Sound Garden Hotel sale konferencyjne konferencje WarszawaSound Garden Hotel sale konferencyjne konferencje Warszawa

  Zdecydowana większość pokoi – 175, to te z łóżkami typu queen, hotel oferuje ponadto 25 twinów i 5 apartamentów. Pomimo tak dużej liczby pokoi queen, w przypadku grup z potrzebą zakwaterowania w większości pokojach 1-osobowych lub małżeńskich, hotel jest w stanie pomieścić nawet 400 osób.

   

  Restauracje i bary:         

  Goście mają do dyspozycji restaurację Good Company Restaurant i cafe bar tej samej firmy, znajdujący się w lobby. Restauracja serwuje dania w formie oferty indywidualnej. Dla organizatorów spotkań oferuje posiłki na zamówienie, tj. podane w formie bufetu w salach konferencyjnych lub w foyer wg ustalonego menu. Istnieje również możliwość skorzystania przez gości z szerokiego wyboru menu w systemie kantynowym, w ramach wcześniej określonego budżetu na osobę – goście otrzymują bon danej wartości do wydania bezpośrednio w restauracji. Jest to atrakcyjny wariant, który wpływa oszczędność budżetu, kontrolę kosztów, a gościom zapewnia zdecydowanie większy wybór potraw przygotowywanych przez kucharzy w trybie live cooking.

  Sound Garden Hotel sale konferencyjne konferencje Warszawa

   

  Atrakcje i usługi:             

  Brak – obiekt typowo noclegowy i konferencyjny.

   


  ► Co wyróżnia obiekt konferencyjny:            
   

  Hotel jest świetnie zlokalizowany, nowoczesny pod względem architektury, wystroju i rozwiązań technicznych. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny wszystkich usług - gastronomicznych, konferencyjnych i noclegowych. Zapewnia bardzo wysoką jakość oferty konferencyjnej i dużą elastyczność wobec organizatorów spotkań.

   

   

  ► Opinia serwisu konferencje.pl:    

  Bardzo dobry hotel na konferencje w Warszawie. Świetnie wyposażone sale konferencyjne o niebanalnym wystroju. Jest blisko centrum, ale z racji tego, że nie jest już w granicach Śródmieścia – oferuje bardzo konkurencyjne ceny. W założeniach miał być hotelem typu smart , czyli samoobsługowym dla gości, i tak pozostało, jednak tylko dla gości indywidualnych. Natomiast w przypadku konferencji i eventów hotel oferuje pełną obsługę – od recepcji dla gości, po profesjonalnych opiekunów konferencyjnych. Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne