Od początku bieżącego roku oferta konferencyjno-eventowa INEA Stadionu w Poznaniu poszerzyła się o Klub Muzyczny B17, dysponujący ponad 1200 mkw. przestrzeni użytkowej oraz nowoczesnymi systemami nagłośnienia i oświetlenia.

Nowoczesna przestrzeń koncertowo-eventowa Klub B17 powstała w styczniu br. z myślą o organizacji firmowych spotkań, koncertów, czy gali i prezentacji. Jak poinformował operator INEA Stadionu, firma Marcelin Management, podczas imprez o charakterze otwartym klub do dziś odwiedziło już ponad 2500 gości. Można tu jednocześnie przyjąć blisko 1500 osób w układzie koncertowym. Do dyspozycji artystów i organizatorów wydarzeń oddano scenę o powierzchni 120 mkw. oraz wielopoziomowy system nagłośnienia i oświetlenia. Łatwa w aranżacji sala przystosowana jest do organizowania wydarzeń, takich jak: konferencje, bankiety, targi, czy prezentacje nowych modeli samochodów. Oferta Klubu Muzycznego B17 obejmuje również zaplecze infrastrukturalne oraz gastronomiczne.

Co istotne dla meeting plannerów, chcących połączyć organizację biznesowych wydarzeń i spotkań ze sportowym dopingiem oraz piłkarskimi emocjami, w odróżnieniu od pozostałych przestrzeni strefy konferencyjnej INEA Stadionu, Klub B17 dostępny jest także w dni meczowe.