O3Hotel to najlepszy przykład na to, jak z powodzeniem połączyć wielkomiejski styl i nowoczesne rozwiązania ze… sportowym duchem. Jeśli szukacie profesjonalnych sal na konferencje, eventy i spotkania firmowe blisko centrum Warszawy, nie musicie szukać dalej. W mokotowskim obiekcie znajdziecie ciekawy design, modułowe wnętrza i atrakcyjną ofertę biznesową. Byliśmy, widzieliśmy i opisujemy o3Hotel.

Od uroczystego otwarcia o3Hotel minął już niemal rok i widać, że pomysł na obiekt utrzymany w sportowym duchu spotkał się z dużym zainteresowaniem gości. Dzięki zmodernizowaniu dawnego hotelu Start Atos i rozbudowie budynku o nowoczesne skrzydło z centrum konferencyjnym, powstał wielofunkcyjny obiekt z profesjonalnym zapleczem biznesowym i gastronomicznym.

o3Hotel Warszawa

Trzy gwiazdki niedaleko centrum Warszawy

Atutem nie do pominięcia jest usytuowanie o3Hotel. Przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy, z którego odchodzą linie łączącze Mokotów z centrum Warszawy (tylko kilkanaście minut jazdy) oraz pozostałymi dzielnicami miasta. Zmotoryzowani goście o3Hotel otrzymują do dyspozycji przestronny parking naziemny na około 200 aut, który pomieści także autokary. Port lotniczy im. F. Chopina oddalony jest od hotelu o 9 km. Takie położenie pozwala uczestnikom wydarzenia zarówno na komfortowe dotarcie na miejsce spotkania, jak i dojazd do atrakcji, jakich Warszawa oferuje wiele.

Główne wejście do o3Hotel znajduje się od ulicy Mangalia. Już po przekroczeniu progu widać, że znajdujemy się w miejscu ze sportowym sznytem: w głąb hotelu podążamy korytarzem przypominającym tor lekkoatletyczny. Na parterze budynku mieści się recepcja oraz restauracja o3Eat, wraz z barem. Hotelowe pokoje rozlokowane są na 10 piętrach budynku.

o3Hotel Warszawa wnętrza

Do konferencji, gotowi, start!

Centrum kongresowe o3Meet zajmuje całe pierwsze piętro nowo wybudowanego skrzydła hotelu. Aby się do niego dostać, z części hotelowej można przejść przez restaurację lub skorzystać z niezależnego wejścia od strony parkingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście hotelowi oraz konferencyjni są oddzieleni, a spotkaniom organizowanym w o3Meet zapewniona jest prywatność. Na parterze budynku znajduje się szatnia oraz recepcja. Na pierwsze piętro prowadzą schody oraz winda.

Projektanci centrum konferencyjnego spisali się na medal. Na meeting plannerów czeka wysoka (4 m) przestrzeń z przestronnym foyer (165 m kw.) oraz 4 salami. Sercem o3Meet jest sala Barcelona ’92 o powierzchni 215 m kw., która w układzie teatralnym pomieści 180 osób. Sala ma dostęp do światła dziennego, rolety i zasłony zaciemniające, które ułatwią przeprowadzenie prezentacji. Barcelonę ’92 podzielić można na dwie mniejsze sale: Atlantę ’96 oraz Sydney ’00. Podczas szkoleń zasiądzie w nich kolejno 130 i 50 osób.

o3Hotel Warszawa sala konferencyjna Barcelona

Na mniejsze spotkania, narady, zebrania czy grupowe opracowanie taktyki (nie tylko gry) idealnie sprawdzą się sale Ring 1 i Ring 2. Te kameralne przestrzenie wyróżniają oryginalny design (grafika z Muhammadem Alim czy detale w postaci worka bokserskiego) oraz komfortowe warunki do pracy, w której potrzebne jest skupienie.

o3Hotel Warszawa sala konferencyjna

Z przerwą kawową bądź lunchem w formie koktajlowej przenieść się można do foyer. W ciągu dnia jest ono dobrze doświetlone dzięki dużym oknom. Piętro centrum konferencyjnego wynająć można na wyłączność i nadać poszczególnym salom wybrane funkcje: w największej przestrzeni zorganizować konferencję, w VIP Roomie przeprowadzić zebranie zarządu, a po spotkaniach zaprosić uczestników do foyer na koktajl z przekąskami. Sala Barcelona ’92 może się również przeobrazić w salę bankietową, zaś foyer – po rozłożeniu parkietu i montażu modułowej sceny – w strefę taneczną. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

o3Hotel Warszawa eventy foyer

Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w sprzęt audiowizualny najnowszej generacji, klimatyzację, nagłośnienie oraz oświetlenie z możliwością indywidualnego sterowania. Nad niczym niezakłóconym przebiegiem wydarzenia czuwa oddelegowany personel, który podpowie najlepsze rozwiązania i wesprze organizatora w zaplanowaniu udanego spotkania.   

Nie tylko konferencje. Zarezerwuj o3Eat na firmową imprezę!

Ta przestrzeń robi wrażenie – prawie 500 m kw. restauracji, w której spróbować można doskonałej pizzy oraz burgerów, a rano – pysznych śniadań z aromatyczną kawą. O3Eat to nowoczesna miejska przestrzeń pełna kolorowych akcentów, dekoracji inspirowanych sportem i – smakowitych aromatów. Co ważne, w restauracji zorganizować można również spotkania biznesowe i imprezy integracyjne. Przestrzeń jest elastyczna i pozostawia możliwość wydzielenia w niej stref na potrzeby spotkań grupowych. Szef kuchni na życzenie przygotuje menu, w którym uwzględnione zostaną preferencje dietetyczne uczestników eventu.

o3Hotel Warszawa restauracja

O3Eat to również bar. Sąsiaduje on z restauracją i oferuje bogaty wybór trunków i koktajli. Nie zapomniano o rozrywce. Goście baru zagrać mogą w bilard lub piłkarzyki.

o3Hotel Warszawa eventy bar

W o3Hotel zaplanuj cały dzień. I noc

Możliwość wynajęcia sali konferencyjnej oraz zakwaterowania wszystkich uczestników spotkania w jednym miejscu – to duży komfort. Zapewnia go mokotowski trzygwiazdkowiec, który w swojej ofercie ma aż 209 pokoi, na łącznie ponad 800 miejsc. Utrzymane w stylu jachtowym pokoje Flex 3 i Flex 4 w zależności od zapotrzebowania przemienić się mogą w pokoje 1-, 2-, 3- czy 4-osobowe. Wystrój pokoi nawiązuje do sportu, a spójny design połączony jest z komfortem i ergonomicznymi rozwiązaniami.

o3Hotel Warszawa konferencje pokoj

Jeśli pobyt w o3Hotel wywoła w gościach nagłą potrzebę treningu, świetnie się składa. Na parterze budynku znajduje się profesjonalna siłownia o3Fit.


Co wyróżnia obiekt konferencyjny?

O3Hotel to udany pomysł na połączenie dynamiki wielkiego miasta z potrzebą wyciszenia, efektywnej pracy oraz odpoczynku. Uczestnikom konferencji z pewnością w pamięć zapadnie nietypowy i interesujący design, a organizatorów przyciągnie wielofunkcyjność wnętrz, atrakcyjne położenie hotelu oraz korzystne ceny. W centrum konferencyjnym o3Meet zorganizować można kongresy, szkolenia, uroczystości okolicznościowe, bankiety czy prezentacje produktów.

Opinia platformy konferencje.pl

Obiekt, w którym stale podnoszona jest poprzeczka i w którym zrealizować można różne scenariusze eventu. Dużymi atutami o3Hotel są: nowoczesne i doskonale wyposażone centrum konferencyjne, bliskość centrum, bezproblemowy dojazd oraz parking, który pomieści także autokary. Przestronne i wysokie sale, podobnie jak foyer, pozostawiają duże pole do popisu. Ofertę dopełnia przestrzeń designerskiej restauracji, która jest częstym wyborem na biznesowe kolacje i imprezy integracyjne. O3Hotel jest miejscem, w którym zrealizować można całe wydarzenie od A do Z. Poza profesjonalnymi salami konferencyjnymi oferuje duże zaplecze noclegowe i urozmaicony catering.