Suntago Wodny Świat, największy zadaszony park wodny w Europie, od 21 lipca udostępnia swoim gościom kompleks Suntago Village, a w nim - 92 bungalowy. W ten sposób z atrakcji oferowanych przez obiekt  można korzystać jeszcze dłużej, planując w nim również nocleg.

Otwarcie Suntago Village to realizacja kolejnego etapu rozbudowy Park of Poland usytuowanego we Wręczy koło Mszczynowa. Każdy z komfortowych bungalowów ma powierzchnię 37 m kw., na których rozlokowane są: sypialnia z dwoma pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną dwuosobową sofą, połączony z aneksem kuchennym. Bungalowy są klimatyzowane, z dostępem do wi-fi. Wyposażone zostały w Smart TV ("49), sejf, a na życzenie gościom udostępniane są łóżeczka dla dziecka, suszarki do włosów i deska do prasowania.

Suntago Wodny Świat Wręcza sale konferencyjne

3 z bungalowów w pełni dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Sercem osiedla Suntago Village jest Sun HUB, w którym znajdują się: recepcja główna, minidelikatesy i snack bar z autorskimi kanapkami oraz ciepłymi napojami. Łącznie w kompleksie zakwaterować można do 360 osób, natomiast konferencyjnie - 200 osób przy zapewnieniu każdemu gościowi osobnego łóżka.

Suntago Wodny Świat Wręcza sale konferencyjne

Z myślą o bezpieczeństwie i komfortowym pobycie gości, wdrożono szereg rozwiązań realizujących politykę bezpieczeństwa Suntago, m.in. limit osób przebywających w  budynku Sun HUB z uwzględnieniem niezbędnego dystansu, płyny dezynfekujące w budynku recepcyjnym oraz w ECO Schuttle Busach czy system kolejkowy z zachowaniem odpowiedniego odstępu.

Trwają prace nad strefą zewnętrzną Suntago Village, gdzie wkrótce pojawią się: plac zabaw, strefa grillowa czy plac do gry w siatkówkę, badmintona lub bule.

Przypomnijmy, że w kompleksie Suntago Wodny Świat organizatorzy spotkań zarezerwować mogą salę konferencyjną o powierzchni 545 m kw., która pomieści  400 osób w ustawieniu teatralnym, a podczas bankietu - 160 gości.

Na amatorów wodnego szaleństwa czekają m.in. 3 baseny solankowe Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami, basen z falą, 32 zjeżdżalnie wodne, 10 saun tematycznych, 5 restauracji, 5 barów oraz kawiarnia.