Bezpieczeństwo i zdrowie to w czasach pandemii priorytet. W trosce o bezpieczeństwo gości i pracowników Tailor Hotel Sport & Conference działa zgodnie z wytycznymi dla funkcjonowania hoteli w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce wydanymi przez stosowne instytucje.

Bezpieczny hotel

W Tailor Hotel Sport & Conference ograniczona została liczba gości mogących jednocześnie przebywać w poszczególnych miejscach w hotelu stosownie do ich powierzchni, z zastosowaniem 2-metrowego dystansu między osobami. Wszystko zgodnie z aktualnymi wytycznymi krajowych instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia (Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia). Goście obiektu proszeni są o dopełnienie obowiązku noszenia maseczek w przestrzeniach wspólnych na terenie hotelu. W toaletach ogólnodostępnych znajduje się instrukcja dotycząca mycia rąk, zdejmowania i zakładania rękawiczek oraz maseczki.
Regularnie przeprowadzana jest dezynfekcja i wietrzenie przestrzeni hotelowych.

Recepcja

W recepcji Tailor Hotel Sport & Conference umieszczona została informacja o maksymalnej liczbie gości mogących przebywać w danej części obiektu oraz przygotowane płyny dezynfekujące, które użyć można przed przystąpieniem do meldowania. Pracownicy recepcji obsługują gości w rękawiczkach jednorazowych oraz maseczkach/przyłbicach. W recepcji prowadzona jest sprzedaż produktów ochrony: maseczek oraz płynów dezynfekujących. Klucze do pokoi są dezynfekowane po każdym użyciu przez gości. W recepcji dostępne są numery telefonów do stacji sanitarno-epidemiologicznej oraz służb medycznych, aptek. Pracownicy Tailor Hotel Sport & Conference zachęcają do dokonywania opłat bezgotówkowo bądź poprzez realizację przelewu przed planowanym przyjazdem.

Sala konferencyjna Tailor Hotel Sport & Conference

Przed wejściem do sali konferencyjnej przygotowane zostały płyny do dezynfekcji rąk. Sala konferencyjna i jej wyposażenie (stoły, krzesła, pilot do rzutnika, flipchart itp.) dezynfekowane są przed każdym spotkaniem. Krzesła ustawione zostały z zachowaniem 2-metrowych odstępów. Ze względu na obowiązujące ograniczenia nie realizujemy przerw kawowych w salach konferencyjnych.

Pokoje w Tailor Hotel Sport & Conference

Wyposażenie pokoi oraz sposób ich przydzielenia został dostosowany do obowiązujących przepisów, tak aby korzystanie z przygotowanych przestrzeni pozwalało na nieskrępowany i satysfakcjonujący pobyt. Pokoje będą w miarę możliwości udostępniane w różnych częściach hotelu, tak aby ograniczyć bezpośredni kontakt między gośćmi. Wszystkie powierzchnie takie jak: blaty, armatura, biurko, klamki, włączniki, piloty są dezynfekowane. Pościel i ręczniki, prane są w temperaturze 60 stopni C z dodatkiem odpowiednich detergentów. Z pokoi usunięto drobne elementy wyposażenia wielokrotnego użytku, które zastąpione zostały wyposażeniem sprzyjającym skutecznej dezynfekcji. Po każdym pobycie gości w Tailor Hotel Sport & Conference pokoje są wietrzone oraz poddawane dezynfekcji. Pracownicy housekeepingu wyposażeni są w przyłbice/maseczki oraz rękawiczki jednorazowe, a serwis pokoi podczas pobytu odbywa się tylko na życzenie Gości. Zgodnie z wytycznymi ministerstwa - obowiązuje zakaz używania suszarek w łazienkach pokojowych.

Restauracja

Przed wejściem do restauracji zlokalizowane są dozowniki ze środkami do dezynfekcji, została także umieszczona informacja o maksymalnej liczbie gości mogących korzystać z danego punktu gastronomicznego. Przestrzenie gastronomiczne hotelu są sprzątane i dezynfekowane zgodnie z zaleceniami GIS oraz procedurami HACCP.
Preferowana jest bezgotówkowa forma rozliczeń.