Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Teatr Capitol

Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa
www.teatrcapitol.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Teatr Capitol

Bezpłatne Capitalne Spotkanie Branży Eventowej w teatrze Capitol

Data aktualności: 12-09-2016

 • Bezpłatne Capitalne Spotkanie Branży Eventowej w teatrze Capitol - Teatr Capitol

  Już w środę o godz. 17:30 w siedzibie stołecznego teatru Capitol przy ul. Marszałkowskiej 115 rozpocznie się wydarzenie skierowane do przedstawicieli branży eventowej, firm zajmujących się organizowaniem spotkań oraz mediów.

   

   

  Celem spotkania jest zaprezentowanie oferty teatru Capitol dla osób organizujących wydarzenia takie jak konferencje, kongresy, czy szeroko pojęte spotkania biznesowe. Głównym punktem programu będzie pokaz nowoczesnego sprzętu multimedialnego i oświetleniowego przygotowany przez firmy Prolight i TSE. Celem pokazu jest zaprezentowanie możliwości wynikających z integracji w trakcie eventu najnowszych dostępnych systemów rozrywki z ekranami LED i projektorami firmy NEC. Goście będą mogli wziąć udział w poczęstunku, degustacji markowych alkoholi oraz loterii wizytówkowej z nagrodami.

   

   

  Część artystyczna spotkania rozpocznie się o godz. 19:00 premierowym spektaklem kabaretowym pt „Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. rozstania i powroty”. W interaktywnym pokazie stworzonym na potrzeby wykonania w trakcie eventów, wystąpią Katarzyna Żak, Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska oraz Władysław Grzywna.

   

   

  Udział w spotkaniu jest, jak sama nazwa wskazuje, bezpłatny. Zależy jedynie zarejestrować się na stronie: www.clubcapitol.pl/event