Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

The Granary - La Suite Hotel

Mennicza 24, 50-057 Wrocław
www.granaryhotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
The Granary - La Suite Hotel

Nowa sala na konferencje w centrum Wrocławia w hotelu The Granary

Data aktualności: 24-06-2015

 • Nowa sala na konferencje w centrum Wrocławia w hotelu The Granary - The Granary - La Suite Hotel

  Pięciogwiadkowy hotel butikowy The Granary zlokalizowany w centrum Wrocławia do dyspozycji swoich gości oddał nową salę konferencyjną dla 100 osób, która mieści się w osobnej części budynku, dedykowanej gościom biznesowym.


  Usytuowany w centrum miasta, w zabytkowej szesnastowiecznej kamienicy, hotel butikowy The Granary La Suite Hotel powiększył swoje zaplecze konferencyjne o nową salę. Pomieszczenie znajduje się w odosobnionej części budynku, która przeznaczona jest wyłącznie dla gości biznesowych. Sala pomieści 100 osób w ustawieniu teatralnym. Jest w pełni wyposażona w sprzęt multimedialny oraz klimatyzację, posiada dostęp do światła dziennego, jednak istnieje również możliwość jej całkowitego zaciemnienia.

  Pozostałe sale hotelu The Granary to sala Ogrodowa oraz Ceglana. Pierwsza mierzy 46 mkw. i pomieści 45 osób w ustawieniu teatralnym, natomiast sala Ceglana mierzy 28 mkw. i pomieści 25 osób w tym samym ustawieniu. Na kameralna spotkania biznesowe przygotowanych jest część apartmentów w hotelu.


  Zaplecze noclegowe obiektu to 46 luksusowych apartamentów i pokoi o zróżnicowanej wielkości. W hotelu bardzo ważnym miejscem jest restauracja - Mennicza Fusion, w której skosztować można tasting menu oraz obejrzeć pokaz gotowania na żywo.


  The Granary La Suite Hotel to miejsce wielokrotnie nagradzane, m.in. tytułem "Najlepszy hotel" oraz "Najlepszy hotel biznesowy we Wrocławiu" według tripadvisor.com. Obiekt należy także do sieci Small Luxury Hotels of the World.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: