Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

The Heart Warsaw

Pl. Europejski 1, 00-844 Warszawa
http://theheart.tech/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
The Heart Warsaw

Nowe sale konferencyjne i biura w warszawskim centrum startupów

Data aktualności: 23-05-2017

 • Nowe sale konferencyjne i biura w warszawskim centrum startupów - The Heart Warsaw

  Poszerza się oferta warszawskich miejsc konferencyjno-eventowych, dedykowana rosnącemu rynkowi startupów. W nowoczesnym biurowcu The Warsaw Spire, w imponującym czasie zaledwie 6 miesięcy powstało miejsce, które stanowić ma platformę współpracy między przedstawicielami wielkich korporacji oraz rozpoczynającymi przygodę w biznesie młodymi przedsiębiorcami.

   

   

  Biuro The Heart Warsaw powstało dzięki inicjatywie firmy D-RAFT, przy wsparciu Mastercard i Ghelamco Poland. Za projektem Centrum stoi doświadczony manager, prezes firmy D-RAFT, Tomasz Rudolf. Jego zamierzeniem było stworzenie huba, który umożliwiłby nawiązywanie kontaktów i usprawnienie przepływu kapitału oraz idei pomiędzy środowiskami korporacji i startupów. The Heart Warsaw oferuje swoim klientom kompleksowe wsparcie, od aranżowania spotkań biznesowych, przez poszukiwanie najbardziej obiecujących rynkowych inicjatyw, aż po pilotażowe wdrożenia. W biurze spotykać się będzie także Corporate Club. Służyć ma on wymianie doświadczeń osób odpowiedzialnych za innowacje i transformacje największych przedsiębiorstw.

   

   

  Na całym 38. piętrze należącego do firmy Ghelamco biurowca znajduje się 506 mkw. przestrzeni eventowej. Tworzą ją 4 dowolnie konfigurowalne  sale, mogące posłużyć do zorganizowania spotkania na od 20 do 180 osób w ustawieniu teatralnym. Przestrzenie wyposażone są w rzutniki multimedialne z ekranami, sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W sali B dodatkowo oddano do dyspozycji organizatorów prezentacji i szkoleń kinowy ekran o proporcjach 32:9. Sąsiadujące z salami konferencyjnymi lobby posłużyć może do organizacji spotkań networkingowych lub do potrzeb cateringu.

   

   

  The Heart Warsaw to także 1000 mkw. przestrzeni biurowej. Składa się na nią 9 indywidualnych sal, mogących posłużyć również do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych i szkoleń do 10 osób, 7 zamkniętych biur dla 2 osób każde, a także open space z 40 stanowiskami, budki telefoniczne, sala kreatywna oraz część kuchenna. Za dodatkową opłatą i po wcześniejszej rezerwacji można skorzystać z parkingu na 100 miejsc.

   

   

  Projekt przewiduje, że Centrum będzie zajmowało przestrzenie biurowca The Warsaw Spire przez najbliższe 3 lata. Po tym okresie biuro ma zostać przeniesione do nowego budynku firmy Ghelamco – The Warsaw Hub, który powstaje u zbiegu stołecznych ulic Towarowej i Prostej.