Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tobaco Hotel

Kopernika 64, 90-533 Łódź
www.hoteltobaco.pl

Skontaktuj się z obiektem

Szulc Paulina Specjalistka ds. Sprzedaży Aktywnej 505 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Tobaco Hotel

Otwarto nowe sale w łódzkim trzygwiazdkowcu

Data aktualności: 23-02-2017

 • Otwarto nowe sale w łódzkim trzygwiazdkowcu - Tobaco Hotel

  Butikowy, trzygwiazdkowy Hotel Tobaco, mieszczący się przy ulicy Kopernika w Łodzi, poszerzył swoją ofertę biznesową o dwie nowe sale konferencyjne, o łącznej powierzchni ponad 170 mkw.

   

   

  W odpowiedzi na rosnącą popularność miasta jako docelowego miejsca turystyki biznesowej oraz coraz większe zainteresowanie realizacjami w sektorze MICE, łódzkie hotele rozszerzają swoją ofertę i powiększają bazę sal konferencyjnych. Funkcjonujący niemal 4 lata na rynku trzygwiazdkowy Hotel Tobaco oddał do dyspozycji organizatorów spotkań 2 dodatkowe przestrzenie – Salę Złotą oraz Salę Srebrną. Ich nazwy, podobnie jak w przypadku pięciu działających już w obiekcie sal, nawiązują do elementów wystroju.

   

   

  Sala Złota to największa z przestrzeni konferencyjnych hotelu. Dzięki powierzchni 121 mkw. może posłużyć do zorganizowania wydarzenia na maksymalnie 130 osób w układzie teatralnym. Salę można również podzielić na dwie mniejsze dzięki ścianie działowej. Mniejsza z nowych sal, Srebrna, o powierzchni 51 mkw., może przyjąć do 45 osób w tym samym ustawieniu. Obie przestrzenie wyposażone są w standardowy sprzęt audiowizualny (projektor multimedialny z ekranem, system nagłośnienia), a także klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Za dodatkową opłatą personel hotelu udostępnia sprzęt taki jak: laptop, pointer, podest czy kabina do tłumaczeń symultanicznych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: