Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tobaco Hotel

Kopernika 64, 90-533 Łódź
www.hoteltobaco.pl

Skontaktuj się z obiektem

Szulc Paulina Specjalistka ds. Sprzedaży Aktywnej 505 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Tobaco Hotel

Turystyczny Oskar dla hotelu konferencyjnego Tobaco w Łodzi

Data aktualności: 22-09-2015

 • Turystyczny Oskar dla hotelu konferencyjnego Tobaco w Łodzi - Tobaco Hotel

  Najlepszy Butikowy Hotel w Polsce według jury World Travel Awards 2015 to… należący do Grupy Arche hotel Tobaco w Łodzi! W tym roku odbyła się 22. edycja WTA, który nazywany jest na całym świecie turystycznymi Oskarami.


  Pierwsze miejsce w kategorii: Poland’s Leading Boutique Hotel 2015 w 22. edycji renomowanego międzynarodowego konkursu World Travel Awards zdobył hotel Tobaco w Łodzi. Walczył on z trzema innymi obiektami: poznańskim Blow Up Hall 50 50, krakowskim hotelem Centrum i hotelem Copernicus. Jury, składające się z ekspertów z całego świata, oceniło innowacyjność, ofertę hotelu, jakość, standardy świadczonych usług oraz poziom zadowolenia gości korzystających z tych hoteli. Gala rozdania nagród odbyła się 5 września w Forte Village Resort na Sardynii we Włoszech.

  Tobaco Hotel WTA nagroda


  W kategoriach ogólnoeuropejskich tytuł Najlepszego Hotelu Biznesowego zdobył Myriad by SANA w Portugali. Najlepszy Nowy Hotel według jury WTA 2015 to Ciragan Palace Kempinski w Stambule, najlepszy obiekt konferencyjny to Hilton Molino Stucky w Wenecji, a Najlepsza Marka Hotelowa w Europie to Hilton Hotels & Resorts.


  Hotel Tobaco w Łodzi dysponuje 115 pokojami, pięcioma salami konferencyjnymi oraz zapleczem gastronomicznym w postaci uznanej restauracji „U Kretschmera” serwującej kuchnię „Czterech Kultur”. W hotelu znajduje się również nieduża strefa relaksu z sauną i siłownią. To obiekt butikowy zlokalizowany w centrum miasta, znajdujący się w budynku starej fabryki tytoniu. To nie pierwsza nagroda dla hotelu Tobaco. Zdobył on m.in. dwie „European Property Awards 2014”, jak równie został wyróżniony przez Booking.com i TripAdvisor.