Nowoczesnych rozwiązań technologicznych doczekało się centrum konferencyjne hotelu Vienna House w Katowicach, a juz niebawem najnowszy sprzęt multimedialny pojawi się w również w wyposażeniu hotelu andel’s by Vienna House Cracow.

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w angelo by Vienna House Katowice dostępne są od kwietnia br. Już w lipcu nowego wyposażenia doczekają się również sale konferencyjne hotelu andel’s by Vienna House w Krakowie. Klienci konferencyjni mogą korzystać z najnowocześniejszych ekranów projekcyjnych Adeo Incell o wymiarach 350x223 cm i projektorów EPSON. Pracują one w rozdzielczości 1920x1200 pikseli, czyli w standardzie WUXGA, w formacie 16:10. Wraz z technologią 3LCD pozwalają na odtwarzanie najbardziej zaawansowanego pokazu slajdów czy video. Do projektorów można podłączyć się przez gniazdo HDMI bądź bezprzewodowo dzięki funkcjom Miracast i Direct WiFi. Prezentacje mogą być puszczane ze wszystkich urządzeń posiadających opcję Screen Mirroring. Infrastruktura cyfrowa centrum konferencyjnego katowickiego hotelu angelo korzysta z matrycy Video-EXTRON. Jakość dźwięku zapewnia nowoczesne nagłośnienie BOSE oraz system audio SENNHEISER.

Vienna House całkiem niedawno wprowadziła też zmiany w cateringu. Podczas przerw kawowych i lunchowych należy na konferencjach nalezy spodziewać się świeżo wyciskanych soków, koktajli czy przekąsek warzywnych, świeżo parzonej kawy oraz przekąsek warzywnych.

Konferencje w angelo w Katowicach i andel’s w Krakowie

angelo by Vienna House Katowice to czterogwiazdkowiec położony w samym centrum miasta. Hotel oferuje 203 pokoje i apartamenty oraz centrum konferencyjne o powierzchni 1350 mkw. z 12 salami konferencyjnymi dla 600 osób. Jako przestrzeń eventowa często wykorzystywana jest również hotelowa restauracja sunlight oraz Jazz Bar. Natomiast andel’s by Vienna House w Krakowie dysponuje 159 pokojami i apartamentami oraz centrum konferencyjnym o powierzchni 420 mkw. z 5 salami konferencyjnymi dla 240 osób. Do organizacji eventów wykorzystywana jest również przestrzeń garażu podziemnego, apartamentów, hotelowego baru oscar’s Bar oraz restauracji delight. Hotel zyskał uznanie użytkowników portalu TripAdvisor – otrzymał tytuł najmodniejszego hotelu w Polsce.