Goście czterogwiazdkowego Vienna House Andel's Cracow mogą podziwiać efekty przemiany, jakiej poddane zostały wnętrza krakowskiego hotelu. Rozpoczęta w październiku ub. roku, a zakończona w kwietniu br. renowacja objęła pokoje i centrum konferencyjne. Tym samym zakończono ostatni etap modernizacji hotelu.

W przestrzeniach Vienna House Andel's Cracow wyraźnie zaznaczone są motywy marynistyczne. Wybór nietypowej, wydawałoby się - dla tej lokalizacji, tematyki, zainspirowany został znajdującą się w Krakowie Aleją Podróżników, Zdobywców i Odkrywców. Stąd też nawiązania do ekskluzywnych statków i elementów kojarzonych z żeglugą.

Vienna House Andel's  Cracow Kraków sale konferencyjne

Centrum konferencyjne znajdujące się na pierwszym piętrze hotelu zostało odświeżone. Sale konferencyjne z dostępem do światła naturalnego wyposażono w nowoczesny system audiowizualny. Konferencyjne foyer utrzymane jest obecnie w cieplejszej kolorystyce, a jego wnętrze przypomina bardziej salon, w którym konferencyjni goście mogą wygodnie odpoczywać lub skoncentrować się na coworkingu.

Vienna House Andel's  Cracow Kraków sale konferencyjne

Wedle założonej koncepcji odnowione zostały także pokoje Vienna House Andel's Cracow. Wnętrza zdobią obecnie lustra w kształcie bulai, ozdobne wiosła wiszące nad łóżkami czy drewniane drabinki-schodki okrętowe. Postawiono nie tylko na elegancję,  ale także na ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni, dobre oświetlenie oraz wygodne materace. Wszystko po to, by zapewnić gościom optymalne warunki do wypoczynku i pracy.

Vienna House Andel's  Cracow Kraków sale konferencyjne