Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Vienna House Easy Chopin Cracow

Przy Rondzie 2, 31-547 Kraków
http://www.viennahouse.com/pl/easy-chopin-cracow/hotel/w-skrocie.html

Skontaktuj się z obiektem

Elżbieta Cholewa Convention Coordinator +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Vienna House Easy Chopin Cracow

Zakończono modernizację pokoi w krakowskim Vienna House

Data aktualności: 18-09-2018

 • Zakończono modernizację pokoi w krakowskim Vienna House - Vienna House Easy Chopin Cracow

  W sierpniu br. zakończył się rozpoczęty w marcu remont pokoi w hotelu Vienna House Easy Chopin Cracow. Ich wystrój jest teraz bardziej nowoczesny i funkcjonalny. Przestrzenie, w których mogą już zatrzymać się goście, urządzono w jasnych, intensywnych barwach, nawiązujących do linii kolorystycznej sieci – pomarańczowej, niebieskiej i żółto-zielonej. Wyrazistą paletę barw równoważą szaro-czarne elementy wyposażenia i metalowe dodatki. Każdy z pokoi wyposażono w modułowe łóżko z możliwością łączenia materaców.

   

   

   

   

  Projektanci pomyśleli także o wzbogaceniu wystroju akcentami z motywami krakowskimi. W pokojach zawieszono obrazki inspirowane miastem, a na podłodze położona jest wykładzina z obrysem Wawelu. 220 pokoi, podzielonych na kategorie: Easy Room, Easy Room Plus, Lounge Room oraz Junior Suite, wyposażono w klimatyzację, TV LCD, wi-fi, miejsce do pracy, sejf oraz dostęp do międzynarodowej prasy dzięki usłudze mobile concierge. Pokoje o wyższym standardzie mają w swojej ofercie zestaw do parzenia herbaty i kawy, powitalny drink i możliwość wcześniejszego zameldowania i późniejszego wymeldowania.

   


  Koszt zakończonej inwestycji zamknął się kwotą blisko 2 mln Euro. Projekt zmian został przygotowało niemieckie biuro projektowe studio 13crad, Evi Pupprecht z Augsburga. Za remont odpowiadała firma RIEDL. Na przyszły rok planowane jest rozpoczęcie prac nad odnowieniem hotelowych części wspólnych: lobby, restauracji oraz centrum konferencyjnego.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: