Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warszawska Pijalnia Whisky

Zgoda 6, 00-012 Warszawa
www.pijalniawhisky.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Warszawska Pijalnia Whisky

Nowy whisky bar na spotkania biznesowe w centrum Warszawy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy whisky bar na spotkania biznesowe w centrum Warszawy - Warszawska Pijalnia Whisky

  W październiku 2012 roku w budynku Apartamentów Zgoda Warszawa by DeSilva przy ul. Zgoda otwarto Warszawską Pijalnię Whisky. W lokalu podaje się wyłącznie single malt whisky, uważaną przez koneserów trunku za najlepszą.

   

   

   

   

   

   

   

  Lokal, jak zapewniają jego przedstawiciele, to miejsce dla miłośników szkockiej wody życia. Można w nim nabyć whisky jednosłodową, której nie kupimy nigdzie indziej. Są to bowiem butelki pochodzące z portfolio The Single Malt Whisky Society - stowarzyszenia, które butelkuje wyłącznie whisky pochodzące z jednej beczki. Dzięki temu smak whisky z warszawskiego baru jest unikalny i wyjątkowy za każdym razem, gdy otwierana jest nowa butelka szkockiej.
   
  Jak zapewnia Artur Wyłupek, gospodarz baru, whisky już teraz może być ciekawą alternatywą dla polskiej wódki i dobrym startem do dalszego imprezowania w jednym z popularnych klubów stolicy. - Warszawska Pijalnia Whisky jest miejscem szczególnym. Stawiamy na jakość, stąd szeroki wybór single maltów ze Szkocji. Co ważne, ceny whisky są przyjazne i zaczynają się już od 16 pln za 2 cl. Pamiętajmy jednak o mocy whisky, która nierzadko przekracza 60% alkoholu. To robi różnicę – mówi Wyłupek. - Ale liczy się powolna degustacja whisky w doborowym towarzystwie – dodaje gospodarz baru.
   
  W Warszawskiej Pijalni Whisky już teraz odbywają się wieczorne degustacje i spotkania firmowe, co jest wyróżnikiem  Apartamentów Zgoda Warszawa by DeSilva oraz stanowi uzupełnienie podstawowej oferty obiektu, czyli 51 apartamentów oraz 2 sal konferencyjnych.