Otwarty w stolicy województwa śląskiego Wellcome Office oferuje meeting plannerom 3 sale konferencyjne. W największej z nich, Żółtej sali warsztatowej, można zorganizować konferencję dla 40 osób w ustawieniu teatralnym lub bankiet stojący dla 55 gości. Powierzchnia Zielonej sali szkoleniowej pozwoli na przeprowadzenie zajęć dla grupy liczącej 20 uczestników. Mała sala spotkań będzie znakomitym wyborem na narady i rekrutacje dla maksymalnie 4 osób.

Wellcome Office Katowice sale konferencyjne

Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, w największej z przestrzeni organizatorzy skorzystają z projektora, zaś w mniejszych z telewizora z HDMI/soundbarem. W Wellcome Office dostępne jest szybkie łącze 1 Gbps oraz punkty dostępowe rozlokowane równormiernie po całym budynku. W obiekcie znajduje się również zaplecze kuchenne.

Wellcome Office Katowice sale konferencyjne

Dużym atutem Wellcome Office jest ciekawy design, możliwość najmu przestrzeni coworkingowych z ergonomicznym wyposżeniem oraz wydzielenie strefy cichej pracy. Obiekt współpracuje ze sprawdzonymi firmami cateringowymi.