Zamek Biskupów Łuckich, złożony z wielu budynków położonych na 40 hektarach powierzchni w Janowie Podlaskim, to miejsce, w którym powstanie centrum konferencyjno-bankietowe oraz hotel.

Przez wiele lat Zamek Biskupów Łuckich na Lubelszczyznie stał zaniedbany i częściowo zburzony, a przez to niezagospodarowany. Kilka lat temu obiekt wykupiła firma Arche, która w 2013 roku rozpoczęła prace modernizacyjne oraz odbudowę zamku z myślą o stworzeniu centrum konferencyjno-bankietowego oraz części letniskowo-hotelowej. Zamek to zespół budynków o jasnej elewacji rozmieszczonych na 40 hektarach powierzchni. To jedna z pereł historycznych tego regionu. Kompleks będzie otoczony stawami oraz zalewem. W zamku planowane jest stworzenie powierzchni konferencyjnej, która mierzyć będzie 865 mkw. Tą przestrzeń będzie można podzielić na 12 mniejszych sal.  Ponadto, w zamku przewidywane jest foyer o powierzchni 781 mkw.  

Zrekonstruowana zostanie także Stajnia Cugowa, w której ma powstać spa. Przy zamku znajdzie się parking dla 180 samochodów osobowych i 4 autokarów. Planowane zaplecze noclegowe kompleksu to ponad 400 miejsc noclegowych w 204 pokojach i apartamentach. Co więcej, Zamek Biskupów Łuckich będzie dysponował restauracją, pubem, kawiarnią, a w ramach spa - krytym basenem ze strefą saun. Planowane zakończenie prac modernizacyjnych obiektu to przełom 2015 i 2016 roku.