Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Biskupi Janów Podlaski

Zamkowa 1, 21-505 Janów Podlaski
http://www.zamekjanowpodlaski.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Puchałka Kierownik Sprzedaży i Marketingu 502 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Zamek Biskupi Janów Podlaski

Konferencje na zamku w Janowie Podlaskim od 2016 roku

Data aktualności: 31-03-2015

 • Konferencje na zamku w Janowie Podlaskim od 2016 roku - Zamek Biskupi Janów Podlaski

  Zamek Biskupów Łuckich, złożony z wielu budynków położonych na 40 hektarach powierzchni w Janowie Podlaskim, to miejsce, w którym powstanie centrum konferencyjno-bankietowe oraz hotel.

   

  Przez wiele lat Zamek Biskupów Łuckich na Lubelszczyznie stał zaniedbany i częściowo zburzony, a przez to niezagospodarowany. Kilka lat temu obiekt wykupiła firma Arche, która w 2013 roku rozpoczęła prace modernizacyjne oraz odbudowę zamku z myślą o stworzeniu centrum konferencyjno-bankietowego oraz części letniskowo-hotelowej. Zamek to zespół budynków o jasnej elewacji rozmieszczonych na 40 hektarach powierzchni. To jedna z pereł historycznych tego regionu. Kompleks będzie otoczony stawami oraz zalewem.
  W zamku planowane jest stworzenie powierzchni konferencyjnej, która mierzyć będzie 865 mkw. Tą przestrzeń będzie można podzielić na 12 mniejszych sal.  Ponadto, w zamku przewidywane jest foyer o powierzchni 781 mkw.
   

  Zrekonstruowana zostanie także Stajnia Cugowa, w której ma powstać spa. Przy zamku znajdzie się parking dla 180 samochodów osobowych i 4 autokarów. Planowane zaplecze noclegowe kompleksu to ponad 400 miejsc noclegowych w 204 pokojach i apartamentach. Co więcej, Zamek Biskupów Łuckich będzie dysponował restauracją, pubem, kawiarnią, a w ramach spa - krytym basenem ze strefą saun. Planowane zakończenie prac modernizacyjnych obiektu to przełom 2015 i 2016 roku.

Oferty specjalne

 • KONFERENCJA Z ATRAKCJAMI!

  Pokój 1 osobowy: 189 zł Pokój 2 osobowy: 229 zł Sala konferencyjna: 1 zł (w cenie ekran, projektor, flipchart, woda) Zwiedzanie Stadniny Koni Arabskich z przewodnikiem GRATIS Oferta ważna przy realizacji rezerwacji w terminach od 27 czerwca do 31 sierpnia 2016, przy zamówieniu...