W Janowie Podlaskim, w zabytkowym Zamku Biskupów Łuckich powstaje składający się z wielu budynków hotel z centrum konferencyjnym, który przyjmie pierwszych gości w I kwartale 2016 roku.

Obecnie w hotelu trwa rekrutacja pracowników oraz prace modernizacyjne. Zamek jest własnością Grupy Arche, która od 2013 roku remontuje Zamek i przygotowuje w nim hotel złożony z wielu budynków, w których znajdować się będzie centrum konferencyjno-bankietowe oraz hotel. Całość położona jest na 40 hektarach powierzchni, które zajmują również stary zalew.

Zamek będzie stanowił cenną dla regionu bazę noclegową. Znajdą się w nim 204 pokoje i apartamenty z 400 miejscami. Przestrzeń eventowa będzie mierzyć 865 mkw. i na tej przestrzeni będzie rozlokowanych 12 sal konferencyjnych. W centrum konferencyjno-bankietowym zbudowane jest także 781-metrowe foyer.

Co więcej, w odrestaurowanej Stajni Cugowej powstanie spa Dr Irena Eris Beauty Partner ze strefą saun i krytym basenem. Będzie również restauracja, kawiarnia i pub, a wokół kompleksu parking dla 180 aut i 4 autokarów.