Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Biskupi Janów Podlaski

Zamkowa 1, 21-505 Janów Podlaski
http://www.zamekjanowpodlaski.pl/
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Zamek Biskupi Janów Podlaski

Mariusz Plichta dyrektorem operacyjnym Zamku w Janowie Podlaskim

Data aktualności: 08-09-2015

 • Mariusz Plichta dyrektorem operacyjnym Zamku w Janowie Podlaskim - Zamek Biskupi Janów Podlaski

  Wybrano dyrektora operacyjnego czterogwiazdkowego centrum konferencyjno-wypoczynkowego, które powstaje w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Został nim Mariusz Plichta.


  Do obowiązków dyrektora operacyjnego będzie należało uruchomienie i zarządzanie działami operacyjnymi hotelu, rekrutacja oraz szkolenie personelu. Mariusz Plichta jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego i ma 12-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Swoją karierę rozpoczął w Wielkiej Brytanii pracując dla sieci hotelowej Sarova Group. W Polsce obejmował kierownicze stanowiska w hotelu Holiday Inn Warszawa – Józefów - i hotelu Warszawianka. Ponadto, nowy dyrektor zamku w Janowie Podlaskim uczestniczył, przygotowywał do otwarcia i zarządzał działami gastronomii w hotelach Arłamów oraz Hilton Garden Inn Kraków Airport.


  Konferencje na Zamku w Janowie Podlaskim


  Otwarcie centrum konferencyjno-hotelowego w Janowie Podlaskim planowane jest na pierwszy kwartał 2016 roku. Obiekt, znajdujący się w jednym z najważniejszych zabytków regionu, odda do dyspozycji 204 pokoje i apartamenty, centrum konferencyjno-kongresowe składające się z sali o powierzchni 865 mkw. z możliwością podziału na 12 mniejszych pomieszczeń oraz foyer o powierzchni 781 mkw. Ponadto w zamku znajdzie się strefa wellness Dr Irena Eris Beauty Partner, kryty basen ze strefą saun oraz restauracja i lobby bar dla ponad 200 osób.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • KONFERENCJA Z ATRAKCJAMI!

  Pokój 1 osobowy: 189 zł Pokój 2 osobowy: 229 zł Sala konferencyjna: 1 zł (w cenie ekran, projektor, flipchart, woda) Zwiedzanie Stadniny Koni Arabskich z przewodnikiem GRATIS Oferta ważna przy realizacji rezerwacji w terminach od 27 czerwca do 31 sierpnia 2016, przy zamówieniu...