W czterogwiazdkowym centrum konferencyjno–wypoczynkowym Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim stanowisko Kierownika Sprzedaży i Marketingu objęła Joanna Puchałka. Do jej obowiązków należeć będzie zbudowanie strategii sprzedażowo–marketingowej oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami.

Joanna Puchałka doświadczenie zdobywała w Biurze Podróży Triada, gdzie po awansie pracowała jako kierownik w Pionie Produktu i Supervisora ds. Hoteli. W branży hotelarskiej zaczęła od Holiday Inn Warszawa Józefów. Przed zatrudnieniem w Zamku w Janowie pracowała w pięciogwiazdkowym hotelu butikowym Mamaison Le Regina Warsaw.

Otwarcie hotelu Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim planowane jest na pierwszy kwartał 2016 roku. To obiekt sięgający historią do XV w., jeden z najważniejszych zabytków regionu, w którym obecnie powstaje czterogwiazdkowe centrum konferencyjno–wypoczynkowe. Na 40 hektarach zagospodarowanego terenu zielonego znajduje się odrestaurowany Zamek, historyczne stawy i zalew oraz podzamcze, nawiązujące swoją architekturą do zabudowy folwarcznej. W hotelu udostępnione zostanie zaplecze noclegowe - 204 pokoje i apartamenty, konferencyjne o łącznej powierzchni 1600 mkw., strefa spa Dr Ireny Eris Beauty Partner, kryty basen ze strefą saun, restauracja i lobby bar.