Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Biskupi Janów Podlaski

Zamkowa 1, 21-505 Janów Podlaski
http://www.zamekjanowpodlaski.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Puchałka Kierownik Sprzedaży i Marketingu 502 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Zamek Biskupi Janów Podlaski

Joanna Puchałka dołączyła do zespołu Zamku w Janowie Podlaskim

Data aktualności: 24-11-2015

 • Joanna Puchałka dołączyła do zespołu Zamku w Janowie Podlaskim - Zamek Biskupi Janów Podlaski

  W czterogwiazdkowym centrum konferencyjno–wypoczynkowym Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim stanowisko Kierownika Sprzedaży i Marketingu objęła Joanna Puchałka. Do jej obowiązków należeć będzie zbudowanie strategii sprzedażowo–marketingowej oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami.


  Joanna Puchałka doświadczenie zdobywała w Biurze Podróży Triada, gdzie po awansie pracowała jako kierownik w Pionie Produktu i Supervisora ds. Hoteli. W branży hotelarskiej zaczęła od Holiday Inn Warszawa Józefów. Przed zatrudnieniem w Zamku w Janowie pracowała w pięciogwiazdkowym hotelu butikowym Mamaison Le Regina Warsaw.

   

  Otwarcie hotelu Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim planowane jest na pierwszy kwartał 2016 roku. To obiekt sięgający historią do XV w., jeden z najważniejszych zabytków regionu, w którym obecnie powstaje czterogwiazdkowe centrum konferencyjno–wypoczynkowe. Na 40 hektarach zagospodarowanego terenu zielonego znajduje się odrestaurowany Zamek, historyczne stawy i zalew oraz podzamcze, nawiązujące swoją architekturą do zabudowy folwarcznej. W hotelu udostępnione zostanie zaplecze noclegowe - 204 pokoje i apartamenty, konferencyjne o łącznej powierzchni 1600 mkw., strefa spa Dr Ireny Eris Beauty Partner, kryty basen ze strefą saun, restauracja i lobby bar.

Oferty specjalne

 • KONFERENCJA Z ATRAKCJAMI!

  Pokój 1 osobowy: 189 zł Pokój 2 osobowy: 229 zł Sala konferencyjna: 1 zł (w cenie ekran, projektor, flipchart, woda) Zwiedzanie Stadniny Koni Arabskich z przewodnikiem GRATIS Oferta ważna przy realizacji rezerwacji w terminach od 27 czerwca do 31 sierpnia 2016, przy zamówieniu...