Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Biskupi Janów Podlaski

Zamkowa 1, 21-505 Janów Podlaski
http://www.zamekjanowpodlaski.pl/
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Zamek Biskupi Janów Podlaski

Michał Garnek szefem kuchni w Zamku w Janowie Podlaskim

Data aktualności: 22-12-2015

 • Michał Garnek szefem kuchni w Zamku w Janowie Podlaskim - Zamek Biskupi Janów Podlaski

  Centrum Konferencyjno–Wypoczynkowe Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, które zbliża się do otwarcia, ma już swojego szefa kuchni. Stanowisko to objął Michał Garnek.

   

  Do obowiązków szefa kuchni będzie należało uruchomienie działu kuchni, zarządzanie nim, rekrutacja i szkolenie personelu. Michał Garnek może pochwalić się 13-letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Jest absolwentem Technikum Gastronomicznego oraz Zarządzania Jakością i Produkcją w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Pracował  w pięciogwiazdkowym Hotelu Odyssey Club Hotel Wellness  &Spaw Kielcach, czterogwiazdkowym hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów, hotelu Pałac na Wodzie w Jeleniej Górze, w firmie Fiesta Catering zajmującej się organizacją bankietów oraz warszawskich restauracjach Prohibicja i AleGloria.  Ponadto, Michał Garnek pracował w zespole Yamaha Castrol Polska na Mistrzostwach Świata w wyścigach długodystansowych motocykli, a dla North Food  Polska przygotowywał i koordynował menu w sieciach North Fish i Yummie.

   

  Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim przyjmie pierwszych gości pod koniec pierwszego kwartału 2016 r. Czterogwiazdkowe Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe to jedna z zabytkowych pereł regionu. Zaoferuje 204 pokoje i apartamenty, nowoczesne centrum konferencyjno–kongresowe o łącznej powierzchni ponad 1600 mkw., strefę wellness Dr Irena Eris Beauty Partner, kryty basen ze strefą saun, restaurację i lobby bar na ponad 200 osób.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • KONFERENCJA Z ATRAKCJAMI!

  Pokój 1 osobowy: 189 zł Pokój 2 osobowy: 229 zł Sala konferencyjna: 1 zł (w cenie ekran, projektor, flipchart, woda) Zwiedzanie Stadniny Koni Arabskich z przewodnikiem GRATIS Oferta ważna przy realizacji rezerwacji w terminach od 27 czerwca do 31 sierpnia 2016, przy zamówieniu...