Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Biskupi Janów Podlaski

Zamkowa 1, 21-505 Janów Podlaski
http://www.zamekjanowpodlaski.pl/
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Zamek Biskupi Janów Podlaski

Wkrótce wyczekiwane otwarcie niezwykłego Zamku w Janowie!

Data aktualności: 11-04-2016

 • Wkrótce wyczekiwane otwarcie niezwykłego Zamku w Janowie! - Zamek Biskupi Janów Podlaski

  Czterogwiazdkowy hotel Zamek Biskupi Janów Podlaski szykuje się do otwarcia. Jednak zanim to nastąpi hotel zaprasza gości na Dzień Otwarty - Galę Ślubną, a organizatorom konferencji już teraz oferuje wyjątkowe warunki.

   

  Zamek w Janowie Podlaskim jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej wartościowych turystycznie miejsc w regionie. To tutaj znajduje się najstarsza państwowa stadnina koni czystej krwi arabskiej, założona w 1817 roku. Ta zalesiona malownicza wieś, oddalona parę kilometrów od rzeki Bug, położona na terenie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu,  zabytkowe kościoły i zabudowania zamkowe z pasącymi się końmi w tle jest miejscem wręcz bajkowym. Jej potencjał został nareszcie doceniony – aktualni właściciele Zamku Biskupiego zrobili z niego prawdziwe cacko dla organizatorów konferencji oraz gości szukających wypoczynku i rozrywki na bardzo wysokim poziomie.

   

  W Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim powstało Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe o standardzie czterech gwiazdek. Kompleks składa się z odrestaurowanego Zamku Biskupów Łuckich, budynku spa w zrekonstruowanej starej stajni cugowej oraz Podzamcza, którego architektura nawiązuje do zabudowy folwarcznej oraz stajni janowskich. Wszystkie budynki są połączone podziemnym korytarzem. Na zagospodarowanym zielonym terenie o powierzchni 40 ha wokół hotelu znajdują się również historyczne stawy.

   

   

  Sale na konferencje i eleganckie bankiety w zamkowych wnętrzach

   

   

  W odnowionych zamkowych wnętrzach powstało nowoczesne Centrum Konferencyjne o łącznej powierzchni około 2000 mkw. Największa sala - Naruszewicz -powstaje z połączenia 12 mniejszych i ma aż 865 mkw.! Łącznie obiekt udostępni 15 sal konferencyjnych na poziomie -2 oraz 4 salony historyczne na parterze, we wschodnim skrzydle Zamku. Te unikatowe pomieszczenia z dębowym parkietem zdobią oryginalne freski i odrestaurowane kominki.
  Prócz sal konferencyjnych obiekt udostępnia również przestronne foyer, otaczające Centrum Konferencyjne na poziomie -2.

   

  Baza noclegowa hotelu to 199 pokoi i apartamentów dla  467 osób łącznie. W oficynach Zamku znajduje się 79 pokoi, w tym 21 apartamentów. Na Podzamczu powstały 4 budynki złożone z 40 modułów, z łączną liczbą 120 pokoi. 

   

  Zobacz na żywo Zamek w Janowie i skorzystaj z wiosennych niższych cen!

   

  Tej wiosny wszystko to dostępne jest w wyjątkowych cenach. Rezerwując salę konferencyjną w kwietniu (pierwsze rezerwacje przyjmowane są od 22 kwietnia) lub maju zapłacimy za nią tylko złotówkę! A pokoje dla gości będą znacznie tańsze: pokój standardowy jednoosobowy 219 zł netto/doba, pokój standardowy dwuosobowy 259 zł netto/doba.

   

  Jeśli nadal macie wątpliwości przekonajcie się na własne oczy! Hotel Zamek Biskupi Janów Podlaski zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 17 kwietnia. Będzie okazja, by z bliska obejrzeć w pełni urządzone Centrum Konferencyjne z zastawionymi stołami bankietowym, pokoje, Restaurację u Biskupów, trzy bary na terenie hotelu, (Alabaster, Purpura i Karmin) oraz przepiękną okolicę. Na miejscu na wszystkie pytania odpowiedzą pracownicy Działu Sprzedaży.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • KONFERENCJA Z ATRAKCJAMI!

  Pokój 1 osobowy: 189 zł Pokój 2 osobowy: 229 zł Sala konferencyjna: 1 zł (w cenie ekran, projektor, flipchart, woda) Zwiedzanie Stadniny Koni Arabskich z przewodnikiem GRATIS Oferta ważna przy realizacji rezerwacji w terminach od 27 czerwca do 31 sierpnia 2016, przy zamówieniu...