Czterogwiazdkowy hotel Zamek Biskupi Janów Podlaski szykuje się do otwarcia. Jednak zanim to nastąpi hotel zaprasza gości na Dzień Otwarty - Galę Ślubną, a organizatorom konferencji już teraz oferuje wyjątkowe warunki.

Zamek w Janowie Podlaskim jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej wartościowych turystycznie miejsc w regionie. To tutaj znajduje się najstarsza państwowa stadnina koni czystej krwi arabskiej, założona w 1817 roku. Ta zalesiona malownicza wieś, oddalona parę kilometrów od rzeki Bug, położona na terenie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu,  zabytkowe kościoły i zabudowania zamkowe z pasącymi się końmi w tle jest miejscem wręcz bajkowym. Jej potencjał został nareszcie doceniony – aktualni właściciele Zamku Biskupiego zrobili z niego prawdziwe cacko dla organizatorów konferencji oraz gości szukających wypoczynku i rozrywki na bardzo wysokim poziomie.

W Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim powstało Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe o standardzie czterech gwiazdek. Kompleks składa się z odrestaurowanego Zamku Biskupów Łuckich, budynku spa w zrekonstruowanej starej stajni cugowej oraz Podzamcza, którego architektura nawiązuje do zabudowy folwarcznej oraz stajni janowskich. Wszystkie budynki są połączone podziemnym korytarzem. Na zagospodarowanym zielonym terenie o powierzchni 40 ha wokół hotelu znajdują się również historyczne stawy.

Sale na konferencje i eleganckie bankiety w zamkowych wnętrzach

W odnowionych zamkowych wnętrzach powstało nowoczesne Centrum Konferencyjne o łącznej powierzchni około 2000 mkw. Największa sala - Naruszewicz -powstaje z połączenia 12 mniejszych i ma aż 865 mkw.! Łącznie obiekt udostępni 15 sal konferencyjnych na poziomie -2 oraz 4 salony historyczne na parterze, we wschodnim skrzydle Zamku. Te unikatowe pomieszczenia z dębowym parkietem zdobią oryginalne freski i odrestaurowane kominki. Prócz sal konferencyjnych obiekt udostępnia również przestronne foyer, otaczające Centrum Konferencyjne na poziomie -2.

Baza noclegowa hotelu to 199 pokoi i apartamentów dla  467 osób łącznie. W oficynach Zamku znajduje się 79 pokoi, w tym 21 apartamentów. Na Podzamczu powstały 4 budynki złożone z 40 modułów, z łączną liczbą 120 pokoi. 

Zobacz na żywo Zamek w Janowie i skorzystaj z wiosennych niższych cen!

Tej wiosny wszystko to dostępne jest w wyjątkowych cenach. Rezerwując salę konferencyjną w kwietniu (pierwsze rezerwacje przyjmowane są od 22 kwietnia) lub maju zapłacimy za nią tylko złotówkę! A pokoje dla gości będą znacznie tańsze: pokój standardowy jednoosobowy 219 zł netto/doba, pokój standardowy dwuosobowy 259 zł netto/doba.

Jeśli nadal macie wątpliwości przekonajcie się na własne oczy! Hotel Zamek Biskupi Janów Podlaski zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 17 kwietnia. Będzie okazja, by z bliska obejrzeć w pełni urządzone Centrum Konferencyjne z zastawionymi stołami bankietowym, pokoje, Restaurację u Biskupów, trzy bary na terenie hotelu, (Alabaster, Purpura i Karmin) oraz przepiękną okolicę. Na miejscu na wszystkie pytania odpowiedzą pracownicy Działu Sprzedaży.