Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Biskupi Janów Podlaski

Zamkowa 1, 21-505 Janów Podlaski
http://www.zamekjanowpodlaski.pl/
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Zamek Biskupi Janów Podlaski

W Janowie już odbywają się konferencje. Hotel na Zamku już otwarty!

Data aktualności: 20-06-2016

 • W Janowie już odbywają się konferencje. Hotel na Zamku już otwarty! - Zamek Biskupi Janów Podlaski

  Czterogwiazdkowy hotel Zamek Biskupi Janów Podlaski przyjął już pierwszych gości. Choć uroczysta gala otwarcia jeszcze przed nami, Zamek udostępnił już pokoje i sale konferencyjne.
   

  Zamek w Janowie Podlaskim to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wartościowych turystycznie miejsc w regionie. Przy okazji pobytu w hotelu na Zamku można zwiedzić najstarszą państwową stadninę koni czystej krwi arabskiej, założoną w 1817 roku. Okolicę Zamku stanowi malowniczy zalesiony teren, krajobraz bardzo charakterystyczny dla Podlasia. Parę kilometrów dalej płynie rzeka Bug, hotel otacza dzika przyroda Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, a do Warszawy jest stąd zaledwie 2,5 godziny jazdy autem.

   

  Zabytkowy Zamek Biskupi, który odzyskał swój blask. Jego właściciele zrobili z niego miejsce na eleganckie konferencje, wystawne bankiety oraz wyjątkowe wyjazdy integracyjne. W Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim funkcjonuje Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe o standardzie czterech gwiazdek. Na kompleks składa się z odrestaurowany Zamek Biskupów Łuckich, budynek spa w zrekonstruowanej starej stajni cugowej oraz Podzamcze, którego architektura nawiązuje do zabudowy folwarcznej oraz stajni janowskich. Wszystkie budynki są połączone podziemnym korytarzem. Otoczenie kompleksu to zagospodarowany, 40-hekatrowy teren zielony, który zdobią historyczne stawy. Hotel został otwarty pod koniec kwietnia br., a uroczysta gala otwarcie odbędzie się w lipcu br.

   

  Sale konferencyjne na Podlasiu

   

  Zaplecze konferencyjne Zamku to łącznie powierzchnia około 2000 mkw. Największa sala - Naruszewicz - powstaje z połączenia 12 mniejszych i mierzy aż 865 mkw.! Na poziomie -2 znajduje się aż 15 sal konferencyjnych oraz przestronne foyer, natomiast na parterze są dodatkowo 4 salony historyczne. Baza noclegowa obiektu to 199 pokoi i apartamentów dla 467 osób łącznie. W oficynach Zamku znajduje się 79 pokoi, w tym 21 apartamentów, zaś na Podzamczu powstały 4 budynki złożone z 40 modułów, z łączną liczbą 120 pokoi. Ponadto w hotelu znajduje się Restauracja u Biskupów, trzy bary - Alabaster, Purpura i Karmin - oraz salon Dr Irena Eris Beauty Partner.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • KONFERENCJA Z ATRAKCJAMI!

  Pokój 1 osobowy: 189 zł Pokój 2 osobowy: 229 zł Sala konferencyjna: 1 zł (w cenie ekran, projektor, flipchart, woda) Zwiedzanie Stadniny Koni Arabskich z przewodnikiem GRATIS Oferta ważna przy realizacji rezerwacji w terminach od 27 czerwca do 31 sierpnia 2016, przy zamówieniu...